Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Wrocławia


cayman9

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam na imię Maciek, mam 25 lat.

Mieszkam we Wrocławiu i chciałbym się spotkać z (na początku) okolicznymi browarnikami a później może gdzieś dalej bym się zapędzał :)

tematem piwa a raczej jego warzenia interesuję się od niedawna... zainspirowany działaniem kolegi (ja też chcę mieś swoje :okey: )

Na początku chciałbym prosić o pomoc w stworzeniu pierwszego zestawu i w warzeniu swojej pierwszej warki :)

Interesuję się też kosmetyką samochodową... niestety efekty tego drugiego widać krócej ale... wraz z nabywaniem doświadczenia w dziedzinie piwowarstwa będę dążyć do połączenia tych dwóch pasji :)

oprócz tego studiuję zaocznie logistykę i pracuję jako specjalista do spraw transportu (a raczej debiutuję w tej dziedzinie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam na imię Maciek, mam 25 lat.

Mieszkam we Wrocławiu i chciałbym się spotkać z (na początku) okolicznymi browarnikami a później może gdzieś dalej bym się zapędzał :lol:

Witaj!

Zapraszam na spotkanie w ten piątek w Academusie.

 

http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=992870&postcount=4743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cierpilwości... autodetailing też :)

nie dość że wymaga to jeszcze uczy i cierpliwości i dokładności :)

w końcu skoro przy aucie (jego myciu) potrafię spędzić 2 dni z przerwami na szamanie i sen to chyba robienie piwka jest krótsze :)

a połączenie robót przy autku z piciem piwa musi być bardzo przyjemne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.