Skocz do zawartości
cayman9

Pozdrowienia z Wrocławia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam na imię Maciek, mam 25 lat.

Mieszkam we Wrocławiu i chciałbym się spotkać z (na początku) okolicznymi browarnikami a później może gdzieś dalej bym się zapędzał :)

tematem piwa a raczej jego warzenia interesuję się od niedawna... zainspirowany działaniem kolegi (ja też chcę mieś swoje :okey: )

Na początku chciałbym prosić o pomoc w stworzeniu pierwszego zestawu i w warzeniu swojej pierwszej warki :)

Interesuję się też kosmetyką samochodową... niestety efekty tego drugiego widać krócej ale... wraz z nabywaniem doświadczenia w dziedzinie piwowarstwa będę dążyć do połączenia tych dwóch pasji :)

oprócz tego studiuję zaocznie logistykę i pracuję jako specjalista do spraw transportu (a raczej debiutuję w tej dziedzinie :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i pozdrawiam, zaczynaj zacierać a nie pożałujesz, ten smak własnego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Zacieranie jest proste, potrzeba więcej czasu i uwagi ale opłaca się. Zresztą piwowarstwo uczy cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej,

mam na imię Maciek, mam 25 lat.

Mieszkam we Wrocławiu i chciałbym się spotkać z (na początku) okolicznymi browarnikami a później może gdzieś dalej bym się zapędzał :lol:

Witaj!

Zapraszam na spotkanie w ten piątek w Academusie.

http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=992870&postcount=4743

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do cierpilwości... autodetailing też :)

nie dość że wymaga to jeszcze uczy i cierpliwości i dokładności :)

w końcu skoro przy aucie (jego myciu) potrafię spędzić 2 dni z przerwami na szamanie i sen to chyba robienie piwka jest krótsze :)

a połączenie robót przy autku z piciem piwa musi być bardzo przyjemne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi