Skocz do zawartości

Cieszyn Bracka Jesień 03-04.09.2011 - kto się wybiera?


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wezmę trochę swoich piw. Jak ktoś chce spróbować lub dostać powinien się zgłosić w miejscu kimania. Do browaru raczej nie będę targać skrzynki.

Zamów taryfę to nie będziesz musiał targać :) a z resztą kto chce pić te twoje kwasiżury ;)

Edytowane przez przemo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś że będziesz miał jakiegoś lambika więc pytam o tego kwasa, czy coś pokręciłem ?

A'la Kriek nie jest kwasem, jest bardzo przyjemnym piwem. Wypiłem całe z przyjemnością. Chyba włożę do lodówki jeszcze jedną butelkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś że będziesz miał jakiegoś lambika więc pytam o tego kwasa' date=' czy coś pokręciłem ?[/quote']

A'la Kriek nie jest kwasem, jest bardzo przyjemnym piwem. Wypiłem całe z przyjemnością. Chyba włożę do lodówki jeszcze jedną butelkę. :)

Jak to mówią "dobre bo kwaskowe" ;) weź weź chętnych na degustację będzie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na szczęście uległy jednak zmianie i Strzelczyki zjawia się na Brackiej Jesieni,

będziemy w sobotę, w planach również wypad do Sachsenbergu na piwo z Kozłowic,

a potem tradycyjna wizyta u Konicka - będziemy tam pewnie poźniej niż cała pielgrzymka,

ale może uda się jeszcze was tam zastać.

 

Zwyczajowo są tam tłumy - a co będzie w takim razie w tę sobotę, przy tej pogodzie i najeździe piwoorgowym :smilies:

Może im piwa zabraknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do wątku-chociaż taki niezapoznany z ludźmi:). Będę pierwszy raz na takiej imprezie. Mam nadzieję, że będę miał okazję kogoś poznać:smilies:.

Edytowane przez ArtKon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już na 99,(9)% pewne że w Cieszynie się znajdę, u Koniczka też postaram bardzo się być (trzeba w końcu jakoś przyjemnie zutylizować posiadane korony :smilies: ). Tak więc Marmur +1 już oficjalnie :lol:. Dojadę pociągiem, dzięki "sprawnej" komunikacji trasa kolejowa z Polski do Polski przez Czechy (najszybciej): Rybnik- Chałupki/Bogumin- Czeski Cieszyn a z czeskiego dworca już na zamek rzut kamieniem więc przed 10 powinienem już być, (jakby ktoś z okolic miał podobny plan to pisać. Wiadomo razem raźniej się podróżuje. :(

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do wątku-chociaż taki niezapoznany z ludźmi:). Będę pierwszy raz na takiej imprezie. Mam nadzieję, że będę miał okazję kogoś poznać:smilies:.

W namiocie PSPD napewno kogoś spotkasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Dałem rady rano zwlec się z łózka i zaglądnąć do Cieszyna na dwie godzinki.

Poplotkowaliśmy, pośmialiśmy się z wielkopolska ekipą, chwile pogadałem z Grześkiem Zwierzyną i zaglądnąłem na stoisko PSPD aby się przywitać ze znajomymi :) Giełda maleńka ale z tego co widziałem chętnych do zwiedzania browaru, przejazdu bryczką nie zabrakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.