Skocz do zawartości

Cieszyn Bracka Jesień 03-04.09.2011 - kto się wybiera?


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Moment bo duzo zamieszania wokół mnie zrobiłeś. Po primo chyba cały dzień sędziować nie będziemy. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o wyjazd sobotni. Po drugie primo, jak już skonczymy prace, pewnie da sie pojechać i zastac pozostałych na biesiadzie. W końcu nie bedziemy sedziować 10 kategorii, tylko jedną.

Tak chodzi o wyjazd sobotni, w piątek i niedzielę możesz jeździć do woli. ;) Sędziujemy eliminacje, zakładając że zaczniemy 10-11, po 1,5h powinno być po sprawie. Co najmniej 1h na opracowanie wyników i sędziujemy finał. Być może o godzinie 15 będzie po sprawie, a być może że po 17. Tak czy owak nie ma opcji, żeby jurorzy pomiędzy eliminacjami, a finałem udawali się zagranicę. Niestety jak już pisałem sędziowanie wiąże się z wyrzeczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie myślę, że termin sobotni jest optymalny. Szanowni sędziowie mogą przecież wybrać się we własnym gronie już po "spoceniu" się podczas konkursu i podyskutować o DMSie, kapronianie etylu, diacetylu i innych. Ja wolę żeby nikt mi nie obrzydzał piwa "U Konicka" ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment bo duzo zamieszania wokół mnie zrobiłeś. Po primo chyba cały dzień sędziować nie będziemy. O ile dobrze zrozumiałem chodzi o wyjazd sobotni. Po drugie primo' date=' jak już skonczymy prace, pewnie da sie pojechać i zastac pozostałych na biesiadzie. W końcu nie bedziemy sedziować 10 kategorii, tylko jedną.[/quote']

Tak chodzi o wyjazd sobotni, w piątek i niedzielę możesz jeździć do woli. ;) Sędziujemy eliminacje, zakładając że zaczniemy 10-11, po 1,5h powinno być po sprawie. Co najmniej 1h na opracowanie wyników i sędziujemy finał. Być może o godzinie 15 będzie po sprawie, a być może że po 17. Tak czy owak nie ma opcji, żeby jurorzy pomiędzy eliminacjami, a finałem udawali się zagranicę. Niestety jak już pisałem sędziowanie wiąże się z wyrzeczeniami.

O widzisz to sa konkrety. I nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że termin sobotni jest optymalny. Szanowni sędziowie mogą przecież wybrać się we własnym gronie już po "spoceniu" się podczas konkursu i podyskutować o DMSie, kapronianie etylu, diacetylu i innych. Ja wolę żeby nikt mi nie obrzydzał piwa "U Konicka" :);)

Spokojnie, ja ci pomarudzę trochę o DMS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę' date=' że termin sobotni jest optymalny. Szanowni sędziowie mogą przecież wybrać się we własnym gronie już po "spoceniu" się podczas konkursu i podyskutować o DMSie, kapronianie etylu, diacetylu i innych. Ja wolę żeby nikt mi nie obrzydzał piwa "U Konicka" ;) ;)[/quote']

Spokojnie, ja ci pomarudzę trochę o DMS :)

No dobra, ale tylko trochę, w innym razie napiszę wniosek do Pedra, co by, jako kierownik wycieczki doprowadził Cię do porządku w trybie natychmiastowym :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest informacja od Dori, że na 13.00 mamy zarezerwowaną salkę "U Konicka" i chyba (jeszcze nie jest pewne ;)) zwiedzanie minibrowaru. W związku z tym ruszamy z Cieszyna o godz. 12.00 na dworzec w Czeskim Cieszynie. Po drodze zakup koron (kantorów po drodze dostatek). Pociąg odjeżdża o 12.41. Najlepiej kupić bilet grupowy-powrotny (50% zniżki). Jeśli ktoś nie zdąży, następne pociągi co godzinę, 41 minut po pełnej godzinie. Bilet należy zakupić do Dobratic pod Prasivou (wraz z powrotnym, po czesku "spateczni").

 

To pisałem ja - Pedro - Wasz przewodnik ;) (prywatnie mąż Gabi).

 

Do zobaczenia w Cieszynie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym wcześniej wyjechać, bo zanim się obejrzymy zastanie nas wieczór u Konicka

Brachol, zanim obskoczysz to co masz wpisane w stopce, to dwunasta będzie jak nic ;);)

Jak dla mnie termin idealny :) Panie Kierowniku masz Pan plusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ona? Planowaliśmy na czeską stronę.

Sachsenberg to minibrowar w Czeskim Cieszynie ;)

Tak, ma powstać minibrowar, narazie piwo jest z Kozlowic. To adres: Český Těšín, 73701, Sokola-Tůmy 15,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ona? Planowaliśmy na czeską stronę.

Sachsenberg to minibrowar w Czeskim Cieszynie ;)

Tak' date=' ma powstać minibrowar, narazie piwo jest z Kozlowic. To adres: Český Těšín, 73701, Sokola-Tůmy 15,[/quote']

Fakt, zbyt to uprościłem ;) A możnaby się podpiąć do waszej grupy do Konicka? Bo też się tam wybieram, a wole mieć pewne miejsce i poznać grono piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salka zarezerwowana na około 20 osób. Rozmawiałam z Piwowarem, postara się być, ale do końca nie jest pewien i coś mi ściemniał po czesku, z czego już niewiele zrozumiałam ;) Pomolestuję go telefonicznie jeszcze przed weekendem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachsenberg to minibrowar w Czeskim Cieszynie ;)

Tak' date=' ma powstać minibrowar, narazie piwo jest z Kozlowic. To adres: Český Těšín, 73701, Sokola-Tůmy 15,[/quote']

Fakt, zbyt to uprościłem ;) A możnaby się podpiąć do waszej grupy do Konicka? Bo też się tam wybieram, a wole mieć pewne miejsce i poznać grono piwowarów.

Jasne pod warunkiem że nie będziesz pitolił o DMSie ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.