Skocz do zawartości

Cieszyn Bracka Jesień 03-04.09.2011 - kto się wybiera?


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Salka zarezerwowana na około 20 osób. Rozmawiałam z Piwowarem, postara się być, ale do końca nie jest pewien i coś mi ściemniał po czesku, z czego już niewiele zrozumiałam ;) Pomolestuję go telefonicznie jeszcze przed weekendem ;)

ja tam mu się nie dziwię że mu się w weekand nie chce przychodzić do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej chciał powiedzieć że "obleciał" wszystko po Polskiej stronie w zeszłym roku i teraz robi desant na czeską. ;)

aaa, no to kawałek za mostem po prawej stronie jest knajpa, leją długo i nie wyganiają jak po polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salka zarezerwowana na około 20 osób. Rozmawiałam z Piwowarem' date=' postara się być, ale do końca nie jest pewien i coś mi ściemniał po czesku, z czego już niewiele zrozumiałam ;) Pomolestuję go telefonicznie jeszcze przed weekendem ;)[/quote']

ja tam mu się nie dziwię że mu się w weekand nie chce przychodzić do pracy.

Wiktor strasznie spolaryzowane ostatnio są twe wypowiedzi, praca wychodzi bokiem ? ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salka zarezerwowana na około 20 osób. Rozmawiałam z Piwowarem' date=' postara się być' date=' ale do końca nie jest pewien i coś mi ściemniał po czesku, z czego już niewiele zrozumiałam ;) Pomolestuję go telefonicznie jeszcze przed weekendem ;)[/quote'']

ja tam mu się nie dziwię że mu się w weekand nie chce przychodzić do pracy.

Wiktor strasznie spolaryzowane ostatnio są twe wypowiedzi, praca wychodzi bokiem ? :)

Się chciało, się ma ;)

Edytowane przez przemo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy wydziwiacie z tymi Czechami w Cieszynie,jak was zapraszam do Czechów Sudeckich to nigdy nie macie czasu,a pod koniec września szykuje się spotkanie w Sudetach.

W końcu trzeba będzie pomyśleć o Sudetach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca to wychodzi bokiem. :) Niełatwe jest życie piwowara :)

to nie jest pierwsza praca, ale teksty które słyszę tutaj wołają o pomstę do nieba i co ciekawe wszyscy żyją w przekonaniu że mam najlepszą pracę na świecie, nic tylko przychodzę do pracy, "bawię się" i że nic tylko piję, a jeszcze świetnie zarabiam, ale co ciekawe nikt nie chce się ze mną zamienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Wiktor, nie zrozumieliśmy się. Dużo Twoich postów nosi "piętno" twojej nowej pracy. Nawet warki liczysz wspólnie :)

Po prostu zmiany, zmiany, zmiany ...

spokojnie, niedługo wszystko będzie po staremu, z tym że będę bardziej doświadczony. A z chęcią bym odwiedził browar u Konicka, ale pewnie w czwartek i piątek wyrobię prawie 30 godzin i nie będę w nastroju na wojaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Widzę że sie szykuje fajny wypad na Czechy, w zeszłym roku nie mogłem bo jechałem na 13 do pracy w tym roku wesele siostrzenicy. Żałuje :)

Wiktor głowa do góry, nawet jak nie będziesz w nastroju jedź z chłopakami rozwesela Cię, większych wesołków niż ekipa z wielkopolski nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Widzę że sie szykuje fajny wypad na Czechy, w zeszłym roku nie mogłem bo jechałem na 13 do pracy w tym roku wesele siostrzenicy. Żałuje :)

Wiktor głowa do góry, nawet jak nie będziesz w nastroju jedź z chłopakami rozwesela Cię, większych wesołków niż ekipa z wielkopolski nie znam :)

Potwierdzam. My "smutasy, zakamuflowana opcja" z G Śląska bardzo lubimy się napić piwa z Wielkopolskimi Wesołkami. Do Koniczka sie wybieramy. Wiktor zrelaksujesz się, czy Twój pomocnik (którego poznaliśmy w Wiśle) też będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Konicka udamy się pociągiem z Czeskiego Cieszyna - odjazd 12.41. Po drodze trzeba kupić jeszcze korony. Bilet najlepiej kupić grupowy-powrotny (zniżka 50%). Jedziemy do Dobratic pod Prasivou, skąd pieszo do lokalu jest 10 min. tempem spacerowym. W związku z powyższym proponuję zbiórkę o godz. 12.00, gdzieś na terenie browaru. Jeśli ktoś nie zdąży może pojechać kolejnym pociągiem 41 minut po każdej pełnej godzinie. Samochodem można dojechać starą drogą (nr 648) do Frydka Mistka. W miejscowości Vojkovice skręcamy w lewo i po ok. 500 m, po lewej stronie osiągamy cel podróży.

To pisałem ja Wasz przewodnik Pedro :) (prywatnie mąż Gabi :))

Do zobaczenia w Cieszynie.

 

PS.

Pisałem to już wczoraj, ale gdzieś posta wcięło :)

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.