Skocz do zawartości

Stojak na skrzynki


DeeCann

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/53y-stojak-na-skrzynki-z-napojami-ekspozycja-sklep-i1721401464.html

 

Czy ktoś tego używał ? Chodzi mi o wytrzymałość bo muszę porządek ze skrzynkami zrobić w końcu a trzymanie jednej na drugiej jest mało ergonomiczne

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale zmęczony jestem ju przerzucaniem skrzynek .. o ile z pustymi butelkami to z bogiem ale z pełnymi gorzej.

Myślałem o regale na butelki ale to 1) koszty, 2) robota ... i przez przypadek wpadłem na ten wynalazek.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o regale na butelki ale to 1) koszty, 2) robota ... i przez przypadek wpadłem na ten wynalazek.

Skoro myślałeś o regale to popatrz TUTAJ. Jesienią kupiłem taki, dziś mam dwa (są wersje z 4 i 5 półkami). Na jedną półkę wchodzą trzy skrzynki co przy pięciu półkach daje miejsce na piętnaście albo osiemnaście skrzynek (jeśli doliczyć miejsce na podłodze). Półki można mocować na różnych wysokościach czyli i fermentory się pomieszczą (wchodzą dwa wiadra 30l na jedną półkę.

Mają te regały też małe minusiki: żeby regał był stabilny musi być przykręcony do ściany (dwie śruby wystarczą) i przy ustawieniu na półkach trzech skrzynek żeby wyjąć skrajne należy najpierw wyjąć środkową (ja na skrajach ustawiam piwa które chcę dłużej leżakować, na środku te do bieżącej konsumpcji i problem z głowy).

Edytowane przez prusak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stojak to daremnie wydane pieniądze.

Kupując regał taki jak ten od prusaka ,lub podobny, zmagazynujesz trzy razy więcej piwa

na tej samej powierzchni .

Mam takie regały z Macro i na jednym (5 półek) + podłoga możesz zmieścić około 500 butelek (nie liczyłem :smilies: )

 

edit.: miałem na myśli same butelki bez skrzynek

Edytowane przez pako1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.