Skocz do zawartości

Legalizacja butli CO2


mateos

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz mi gdzie w rozsądnych pieniążkach można nabić pustą butlę C02(lublin ewentualnie okolice)

potrzebna jest legalizacja takowej? posiadam.... hmmm 6cio kilową a może 8mio... qurcze nie wiem hmm

supon?

jeżeli chodzi o legalizację to zależy od punktu gdzie wymieniasz butlę, ja wymieniałem juz kilkanaście razy butlę i jeszcze ani razu nie pytali i nie sprawdzali czy jest jakaś legalizacja. Nawet parę razy koledze wymieniałem butle bez leglizacji;).

 

dori

wydzieliłam z wątku http://www.piwo.org/forum/viewtopic.php?id=5795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawdopodobnie uśmiechnę się o dwie sztuki... ale dopiero za jakieś dwa tygodnie :lol:

 

a powiedz mi gdzie w rozsądnych pieniążkach można nabić pustą butlę C02(lublin ewentualnie okolice)

potrzebna jest legalizacja takowej? posiadam.... hmmm 6cio kilową a może 8mio... qurcze nie wiem :)

supon?

Legalizacja zasadniczo jest potrzebna, ale nie zawsze sprawdzają. Koszt wymiany legalnej pustej na pełną - około 20zł.

 

Ja wymieniam butle (argon) w Wólce Abramowickiej, firma Zartex. Tam jest najtaniej (przynajmniej Ar). O CO2 nie pytałem. Może tam zapytaj? Ewentualnie jest też punkt z gazami w Ciecierzynie.

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na ulicy Choiny w Lublinie. Mieszanka spawalnicza argon + co2 za 36zł, jakie są ceny w tej Wólce?

Butle 1,5kg CO2 nabili mi przy giełdzie Elizówka za 18zł, ale robili problemy- bo nie nabijają na miejscu, tylko kierowcy przetoczyli gdzieś tam na trasie z dużej butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na ulicy Choiny w Lublinie. Mieszanka spawalnicza argon + co2 za 36zł, jakie są ceny w tej Wólce?

Butle 1,5kg CO2 nabili mi przy giełdzie Elizówka za 18zł, ale robili problemy- bo nie nabijają na miejscu, tylko kierowcy przetoczyli gdzieś tam na trasie z dużej butli.

W Wólce Ar 42zł, butla 6kg. O inne gazy nie pytałem.

 

A i jeszcze jedno, nabijanie butli to jakiś mit. Wszędzie, w każdym punkcie w którym byłem butle się wymienia a nie nabija.

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :lol:

 

A i jeszcze jedno, nabijanie butli to jakiś mit. Wszędzie, w każdym punkcie w którym byłem butle się wymienia a nie nabija.

Mój dostawca gazu też nabija CO2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio zamawiałem CO2, to płaciłem za 5 kg butlę 35 złotych, ale na fakturę i z dowozem.

W okolicach Chorzowa też dowożą i to za 18zł/5kg.

Nie ma się co licytować gdzie najtaniej, bo trzeba patrzeć gdzie najlepiej w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio zamawiałem CO2' date=' to płaciłem za 5 kg butlę 35 złotych, ale na fakturę i z dowozem.[/quote']

W okolicach Chorzowa też dowożą i to za 18zł/5kg.

Nie ma się co licytować gdzie najtaniej, bo trzeba patrzeć gdzie najlepiej w okolicy.

no w stolicy to może być drożej. Zwłaszcza że to był ekspres i przywiózł w niecałą godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o legalizację to zależy od punktu gdzie wymieniasz butlę, ja wymieniałem juz kilkanaście razy butlę i jeszcze ani razu nie pytali i nie sprawdzali czy jest jakaś legalizacja. Nawet parę razy koledze wymieniałem butle bez leglizacji;).

Jeżeli sami nabijają to niekoniecznie patrzą na legalizację. Jeśli wożą do nabicia i nabijają to patrzą, bo w punktach hurtowego nabijania też pilnują legalizacji.

Jeżeli punkt nabija lub wymienia, to można poprosić o nabicie, ale to dłużej potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorzowie i okolicy jest firma , która dowozi butle prawie na poczekaniu. Zamawiam rano ok 9,00, a Pani pyta na którą godzinę dostarczyć. Cena jak pisał PIERON to 18,50 za 6 kg.

tamu siebie na śląsku macie więcej węgla to i dwutlenek jest tańszy, a tu do nas na północ muszą dowozić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.