Jump to content

A moze by chat ?

Makaron
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy jest to mozliwe technicznie etc ale co byscie mysleli o "czacie"? Czasami brakuje mi dyskusji w czasie rzeczywistym, z wieksza iloscia ludzi niz 2 (co proponuje GG).

Wszystko da się zrobić, prosiłbym o wypowiedzenie się forumowiczów :)

Wszystko da się zrobić, prosiłbym o wypowiedzenie się forumowiczów :)

Obserwując ile osób na raz jest on-line to pewnie będzie tam głucho.

Ja tam generalnie nie jestem fanem komunikatorów internetowych i czatów, więc może się nie znam. :)

Ale jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy.

Wszystko da się zrobić' date=' prosiłbym o wypowiedzenie się forumowiczów :)[/quote']

Obserwując ile osób na raz jest on-line to pewnie będzie tam głucho.

Ja tam generalnie nie jestem fanem komunikatorów internetowych i czatów, więc może się nie znam. :)

Ale jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy.

Tak, Kopyr ma rację, jest nas za mało, żeby taki chat nie świecił pustkami. Można jednak oprócz wolnych pogaduszek organizować np. raz czy dwa razy w tygodniu walne dysputy. Takie wcześniej oficjalnie zapowiedziane.

Myślę, że będzie to pomocne zwłaszcza dla początkujących ale i zaawansowani piwowarzy skorzystają.

Ja uważam że czat do dobre rozwiązanie ale podzielam troskę o liczbę uczestników...mi tez czasami brakuje tego typu komunikacji. Na pewno pomysł jest godny uwagi bo takiego czatu na tą chwile nie ma...być może pomysł wnuczka jako prowizorka nie jest złym rozwiązaniem. Generalnie jestem ZA

Edited by thobeta

• 4 months later...
IMO czat to dobry pomysl, ale tylko raz na tydzien. W sumie mozna by np. sie spotkac np. w sobote o konkretnej godz. na jakims otwartym forum typu wp.pl, onet.pl lub cos podobnego

Albo pogadać na konferencji na skype :smilies:

ja nie mam ani GG ani Skype i prawde mowiac to wolalbym nie sciagac programow tylko na ta jedna okazje. mam juz wystarczajaca roznych smieci na moich laptopach :(

moze po prostu otworzyc pokoj na jakiejs "publicznej" stronie: yahoo, onet, wp?

nigdy nie wiesz, zanim nie sprobujesz. i sprobowac nic nie kosztuje. mozemy sie umowic np. 1 raz powiedzmy o 8 wieczorem w niedziele i jak sie nikt nie pojawi to nie ma sprawy. a jak bedzie duze zainteresowanie to sie to powtorzy w nastepna niedziele itd...

Przy dyskusjach na forum budujemy baze wiedzy. Na chacie byśmy mogli sobie pogadać o ciekawych sprawach, ale nie zostaną one zarchiwizowane.

Ochotnik do pisania raportów poszukiwany! :(

A serio to możemy spróbować. Jeśli nie spróbujemy to nie dowiemy się, czy to zadziała.

W porzadku, zalozylem pokoj do czatu na Onet.pl, pokoj nazywa sie "Piwowar" i jest w dziale "Tematyczne". Spotkanie jest w ta niedziele o 8 wieczorem czasu polskiego.

Jezeli ktos ma sugestie, komentarze to prosze je rzucac teraz. :(