Skocz do zawartości

Żytnie z Konstancina - Warszawa - gdzie kupić?


Scovron

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Odwiedziłem kilka sklepów w swojej okolicy (Białołęka) i koło pracy (Mokotów), ale niestety nigdzie go nie znalazłem. Jak już coś mieli z Konstancina, to Dawne, albo Mazowieckie - Żytniego ani śladu.

Czy ktoś się może na nie natknął w stolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
pewnie niewiele Ci to pomoże ale ja 3 dni temu kipiłem Żytnie w Topmarkecie w Chyliczkach czyli na drodze Konstancin-Piaseczno, mieli pełną rozmiarówkę konstancińskich piw

przem

Dzięki za informację mimo wszystko, bo dalej szukam :/

Na stronie Browaru Konstancin jest lista sklepów (z podziałem na dzielnice), które od nich kupują, ale np. sklep koło mnie na Białołęce, który jest na tej liście, jest już dobre pół roku zamknięty. Ostatnio przy okazji wizyty u teściowej odwiedziłem kilka sklepów z listy na Ursynowie - w jednym mieli prawie pełny wybór Konstancina... oprócz Żytniego :cool:. Ale sklepik i tak ciekawy - Absynt, ul. Meander 16 - trudno go trochę znaleźć, bo przycupnął na rogu wieżowca. Mają bardzo szeroki wybór piw krajowych i zagranicznych np. Pintę i piwa z Rosji.

Dzisiaj mam do załatwienia sprawę na Służewcu - sprawdzę przy okazji, czy w tej okolicy go nie ma :ble:

 

Edit: na Służewiec jednak nie jadę, ale odwiedziłem dwa kolejne sklepy z Konstancinem w okolicy pracy: Żytniego brak :lol:

Edytowane przez Scovron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem ciała - okazało się, że Żytnie można dostać w sklepie kilkaset metrów od mojego domu :D

Odkąd zacząłem warzyć, rzadko kupuję piwo, a co za tym idzie rzadko bywam w sklepach alkoholowych - w tym akurat kiedyś nie mieli Konstancina i w ogóle poza Ciechanem i Lwówkiem nie było nic godnego uwagi. Znalazłem go przypadkiem na stronie Konstancina, bo komuś się pomerdało i umieścił go w innej dzielnicy.

 

Wykąpię dziecko, pójdę pobiegać o ile pogoda pozwoli, a potem zobaczymy, jak smakuje żytnie piwo - nigdy w życiu jeszcze nie piłem i jestem bardzo ciekaw.

 

Edit: sklep na Berensona 12, gdyby ktoś był ciekaw.

Edytowane przez Scovron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.