Skocz do zawartości
MSB_XIII

Patent na suszarkę do butelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżeństwo Piwowarskie ! Myślałem , kombinowałem , wybrałem się do zamrażarki po kuraka na obiad - i eureka ! mam suszarkę do butelek ! Półki w zamrażarce są w formie koszyków z kratownicy - wystarczy je odwrócic i jest suszarka - a kurak do rosołu gratis ;-)

ps chciałem dołączyc fotkę ale jakos "nie wchodzi"

Edytowane przez MSB_XIII

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyznam że ciekawy pomysł :okey: i prosimy o zdjęcia;)

ja pomyślałem żeby położyć rower pionowo... butelki główkami w dół między szprychy..kręcić kołem można dowolnie, jak sie zachce, w prawo i w lego ;)

mamy wtedy taki efekt suszenia cyrkulacyjnego :)

..gorzej jak wciągnie butelke w łańcuch.. :o

projekt takowego suszenia i jego beta testy, będą przeprowadzone wkrótce..(jak za dużo piwa wypije..) więc może jeszcze dziś? :/

Edytowane przez daniooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę drutu spawarka i można zrobić takie cacko. ;)

oooooooooooooo_2.jpgJako ciekawostka. :lol::)oooooooooooooo_3.jpg

Edytowane przez maxhot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokazałem twoją suszarkę mojemu kokotowi - zamiałczał z dezaprobatą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto moja suszarka na butelki. Dostałem przy okazji kiedyś tam 30 urodzin od narzeczonej z 30 piwami austriackimi teraz dalej służy i jak widać godnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.google.com/lh/photo/lCQLudeggMT31TdJhmrLbdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.go...feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Link jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - przepraszam za pomyłkę !!!

Poprawny link : https://picasaweb.google.com/ajerkuchy/SuszarkaDoButelekSamorobka?authuser=0&feat=directlink

Edytowane przez Lusterko87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi