Skocz do zawartości

Patent na suszarkę do butelek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżeństwo Piwowarskie ! Myślałem , kombinowałem , wybrałem się do zamrażarki po kuraka na obiad - i eureka ! mam suszarkę do butelek ! Półki w zamrażarce są w formie koszyków z kratownicy - wystarczy je odwrócic i jest suszarka - a kurak do rosołu gratis ;-)

 

ps chciałem dołączyc fotkę ale jakos "nie wchodzi"

Edytowane przez MSB_XIII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że ciekawy pomysł :okey: i prosimy o zdjęcia;)

 

ja pomyślałem żeby położyć rower pionowo... butelki główkami w dół między szprychy..kręcić kołem można dowolnie, jak sie zachce, w prawo i w lego ;)

mamy wtedy taki efekt suszenia cyrkulacyjnego :)

 

..gorzej jak wciągnie butelke w łańcuch.. :o

 

projekt takowego suszenia i jego beta testy, będą przeprowadzone wkrótce..(jak za dużo piwa wypije..) więc może jeszcze dziś? :/

Edytowane przez daniooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.google.com/lh/photo/lCQLudeggMT31TdJhmrLbdMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem suszarkę na podstawie zdjęć z linka które ktoś kiedyś umieścił tu na forum. tu kilka zdjęć https://picasaweb.go...feat=directlink jeśli chodzi o ekonomie to bardzo tanio. Rurka PCV 1000mm 5 złotych, wkręty uniwersalne 45mm 12-15 sztuk, wkręty 90mm lub 120mm od 20-40 sztuk w sumie z 8 złotych, a deski na stojaki to każdy w domu znajdzie. Na wkręty nakładamy pocięty wężyk silikonowy aby butelki się ładnie trzymały - ma to zaletę bo po zdjęciu łatwo można je umyć i zdezynfekować.

Link jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie - przepraszam za pomyłkę !!!

 

 

Poprawny link : https://picasaweb.google.com/ajerkuchy/SuszarkaDoButelekSamorobka?authuser=0&feat=directlink

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.