Skocz do zawartości

Jak uwolnić swój telefon od blokady simlock?


Szwed

Rekomendowane odpowiedzi

Córce nawalił telefon posiadam inny Sony-Ericsson K510i niestety zablokowany na ERA mam nawet kabelek do komputera. Grzebałem trochę w Internecie, ale nic pewnego nie wyszukałem. Może zna ktoś pewny knif sprawdzony?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ten program: http://legalne.info/WorldUnlock-Codes-Calculator,program,download,1163

Ale z tego co mi wiadomo, to usunięcie SIM Lock'a z Soniaczy nie jest takie łatwe. Najlepiej jak się udasz do jakiegoś serwisu. Zapłacisz 30-50,- pln i masz to załatwione. No i raczej pewne, że nic nie schrzanią.

Edytowane przez Spotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie programu napisali "tylko niektóre modele. Sony" z tego, co piszą to gł. NOKIA tam odblokować można wklepując odpowiedni kod nie mam pojęcia czy w Sony-Eryku jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ten program: http://legalne.info/WorldUnlock-Codes-Calculator,program,download,1163

Ale z tego co mi wiadomo, to usunięcie SIM Lock'a z Soniaczy nie jest takie łatwe. Najlepiej jak się udasz do jakiegoś serwisu. Zapłacisz 30-50,- pln i masz to załatwione. No i raczej pewne, że nic nie schrzanią.

Lub sprawię młodej prezent i jej podaruje mój aparat (nowszy bez blokady) a ja mam telefon w sieci ERA znaczy się T-Mobile i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kiedy zdejmowałem SIM Locka to mój bratanek uczył się mówic ;) Ale wiem, że niektóre modele łatwo dają się odblokowac, a niektóre niestety ale nie. A co do powyższego - nie zauwazyłem, że Sony tylko niektóre modele. Sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub sprawię młodej prezent i jej podaruje mój aparat (nowszy bez blokady) a ja mam telefon w sieci ERA znaczy się T-Mobile i będzie git

I tak będzie chyba najłatwiej ;) A małe sie napewno ucieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym serwisie za 10-20zł kupisz tzw. turboSIM, to taka elastyczna tasiemnka z układem scalonym w kształcie karty SIM. Wkładasz między kartę a telefon, simlock znika.

Nie wiedziałem że jest tak prosty sposób na simloka. Masz + :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.