Skocz do zawartości

Festiwal


pepo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że ten plakat jest nieprawdziwy... To jedna z prac nadesłana we konkursie na plakat retrospektywny. Więcej:

http://coachella.com/forum/showthread.php?t=34965

inne zwycięskie plakaty:

http://www.coachella.com/forum/showthread.php?t=36269

 

...ale i tak za bilet na tak obsadzony festiwal zapłaciłbym każde pieniądze ;)

Edytowane przez mrblaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdziwy czy nie ...

 

Wow,

 

Santana, Procol Harum, Deep Purple małymy literkami.... Z drugie strony dużymi są giganci muzyki.

Fajnie, że ktoś jesze to słucha i pamięta.

 

Pozdr

Dokładnie , małymi literami kapele na które gdyby zaistniała możliwość wydałbym sporo SPORO aby pójść na koncert. Jakoś naprawdę muszę się natrudzić żeby znaleźć we współczesnej muzyce coś co tak inspiruje i w jakiś sposób buduje jak dźwięki sprzed naprawdę PARU dekad.

 

A jak słysze w co poniektórych radiach.. że kawałek z początku lat 90tych , że starość i era prawie prehistoryczna ( ja wiem ,że to w przenośni .. oby ) , to ... eh...

 

Dlatego właśnie popijając kolońskie słucham sobie "Dazed and Confused" Led Zeppelin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to jestem właśnie ten rocznik. :D

Zawsze jak słyszę "Summer of 96" Bryana'a Adamsa' date=' to sobie myślę: tak... to wtedy się właśnie urodziłem. :D[/quote']

Chyba raczej "Summer of 69" :D

Ja p... oczywiście. :D Ale cóż... w ramach usprawiedliwienia napiszę, że u mnie leci właśnie leci "big in japan". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było? nie było?

etam...

na youtubie wszyscy sie spotykają.... w sumie zależny to w dużej mierze od klikającego... to co usłyszymy

ale takie są uroki oddania myszki...

tymczasem popstrykałem w mniej znane mi nazwy zespołów

jak narazie jestem w pierwszym akapicie... (tych bardziej znanych odpuszczam... ewentualnie słucham w czasie wyszukiwania kolejnych nut..)

i... Grand Funk Railroad.... pierwszy kawałek.... nie znam... (ale fajnie sie zapowiada)... no i kolejny

bach... rozwaliło mnie::D

 

 

 

lece dalej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.