Jump to content
Sign in to follow this  
pepo

Festiwal

Recommended Posts

Historia lubi się powtarzać ale w tym wypadku to niemożliwe.... a szkoda ;)

wpadła mi przez przypadek fotka.... piękny to musiał być festiwal ;)

4324009147_c2f79cb992_o.jpg

Dziś podobna fotka mogłaby reklamować encyklopedię "Giganci Rocka". To se ne vrati ;)

A ja to jestem właśnie ten rocznik. ;)

Zawsze jak słyszę "Summer of 69" Bryana'a Adamsa, to sobie myślę: tak... to wtedy się właśnie urodziłem. ;)

Edited by Stasiek

Zawsze jak słyszę "Summer of 96" Bryana'a Adamsa, to sobie myślę: tak... to wtedy się właśnie urodziłem. ;)

Bo to jest najlepszy rocznik ;)

Wow,

Santana, Procol Harum, Deep Purple małymy literkami.... Z drugie strony dużymi są giganci muzyki.

Fajnie, że ktoś jesze to słucha i pamięta.

Pozdr

Szkoda tylko, że ten plakat jest nieprawdziwy... To jedna z prac nadesłana we konkursie na plakat retrospektywny. Więcej:

http://coachella.com/forum/showthread.php?t=34965

inne zwycięskie plakaty:

http://www.coachella.com/forum/showthread.php?t=36269

...ale i tak za bilet na tak obsadzony festiwal zapłaciłbym każde pieniądze ;)

Edited by mrblaha

A mnie się przypomina co napisała o tym festiwalu Ayn Rand ;), może jutro wyszukam książkę na półce i przeklepie co ciekawsze fragmenty. ;)

Czy prawdziwy czy nie ...

Wow,

Santana, Procol Harum, Deep Purple małymy literkami.... Z drugie strony dużymi są giganci muzyki.

Fajnie, że ktoś jesze to słucha i pamięta.

Pozdr

Dokładnie , małymi literami kapele na które gdyby zaistniała możliwość wydałbym sporo SPORO aby pójść na koncert. Jakoś naprawdę muszę się natrudzić żeby znaleźć we współczesnej muzyce coś co tak inspiruje i w jakiś sposób buduje jak dźwięki sprzed naprawdę PARU dekad.

A jak słysze w co poniektórych radiach.. że kawałek z początku lat 90tych , że starość i era prawie prehistoryczna ( ja wiem ,że to w przenośni .. oby ) , to ... eh...

Dlatego właśnie popijając kolońskie słucham sobie "Dazed and Confused" Led Zeppelin.

Zawsze jak słyszę "Summer of 96" Bryana'a Adamsa, to sobie myślę: tak... to wtedy się właśnie urodziłem. ;)

Chyba raczej "Summer of 69" ;)

A ja to jestem właśnie ten rocznik. :D

Zawsze jak słyszę "Summer of 96" Bryana'a Adamsa' date=' to sobie myślę: tak... to wtedy się właśnie urodziłem. :D[/quote']

Chyba raczej "Summer of 69" :D

Ja p... oczywiście. :D Ale cóż... w ramach usprawiedliwienia napiszę, że u mnie leci właśnie leci "big in japan". :)

było? nie było?

etam...

na youtubie wszyscy sie spotykają.... w sumie zależny to w dużej mierze od klikającego... to co usłyszymy

ale takie są uroki oddania myszki...

tymczasem popstrykałem w mniej znane mi nazwy zespołów

jak narazie jestem w pierwszym akapicie... (tych bardziej znanych odpuszczam... ewentualnie słucham w czasie wyszukiwania kolejnych nut..)

i... Grand Funk Railroad.... pierwszy kawałek.... nie znam... (ale fajnie sie zapowiada)... no i kolejny

bach... rozwaliło mnie::D

lece dalej......