Jump to content
Sign in to follow this  
funekp

Sklep w Wrocławiu??

Recommended Posts

Gdzie znajde w Wrocławiu sklep dla piwowarów gdzie moge zakupić słody drożdże itp?? Prosze o adresy i linki

Gdzie znajde w Wrocławiu sklep dla piwowarów gdzie moge zakupić słody drożdże itp?? Prosze o adresy i linki

Linki masz dokładnie jeden post wyżej.

Centrum Piwowarstwa, Twój Browar.

na jakiej ulicy jest centrum piwowarstwa?? chce iść osobiście kupić nie zamawiać przez internet

A mają na swej stronie telefony?

Chyba tak, bo parę razy rozmawiałem z Agnieszką...

na jakiej ulicy jest centrum piwowarstwa?? chce iść osobiście kupić nie zamawiać przez internet

Zamawiasz przez ich stronę i zaznaczasz w zamówieniu opcję odbioru osobistego w wyznaczonym przez sklep miejscu, a w praktyce zazwyczaj jest to sklep "Browarek" na ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Twój Browar też ma opcję odbioru osobistego, ale jeszcze nie korzystałam z ich usług, więc nie wiem, gdzie się odbiera.

Edit...

Nie chcesz kupować przez internet... Niedokładnie przeczytałam post, sorry.

Edited by ciafu1

Ja zamówienie z TB jeśli odbierałem osobiście to zazwyczaj w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego. Zapewne można również odebrać w siedzibie firmy. Bodajże jest to ul. Morelowskiego. Odbierałem tam raz towar na początku działalności sklepu.

To nie supermarkety żeby jeździć wózkiem po sklepie. Zamów w necie i odbierz osobiście we Wrocku

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka :beer:

Edited by admiro

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka :beer:

Można powiedziec że trzy sklepy :rolleyes:

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka

po 1 nie mieszkam kolo wrocka tylko mam znajomego we wrocławiu

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka

po 1 nie mieszkam kolo wrocka tylko mam znajomego we wrocławiu

W TwoimBrowarze można się umówić po odbiór zamówienia na ulicy Morelewskiego. Zamówienie można opłacić podczas odbioru. Z kupnem tego, co jest na półkach w magazynie (bez wcześniejszego złożenia zamówienia) też nie miałem problemów. Ale uwaga, po odbiór osobisty trzeba się wcześniej umówić na konkretną godzinę i dzień. Jest też możliwe odebranie i opłacenie niewielkiego zamówienia koło Planet Pizza na ul. Kamiennej.

Zamówienia z Centrum Piwowarstwa można odbierać w "Browarku" na ulicy Szczęśliwej, albo podczas Niedzielnej Szkółki prowadzonej przez Marusię w Czeskim Raju.