Skocz do zawartości

Sklep w Wrocławiu??


Rekomendowane odpowiedzi

na jakiej ulicy jest centrum piwowarstwa?? chce iść osobiście kupić nie zamawiać przez internet

Zamawiasz przez ich stronę i zaznaczasz w zamówieniu opcję odbioru osobistego w wyznaczonym przez sklep miejscu, a w praktyce zazwyczaj jest to sklep "Browarek" na ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Twój Browar też ma opcję odbioru osobistego, ale jeszcze nie korzystałam z ich usług, więc nie wiem, gdzie się odbiera.

 

Edit...

 

Nie chcesz kupować przez internet... Niedokładnie przeczytałam post, sorry.

Edytowane przez ciafu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie z TB jeśli odbierałem osobiście to zazwyczaj w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego. Zapewne można również odebrać w siedzibie firmy. Bodajże jest to ul. Morelowskiego. Odbierałem tam raz towar na początku działalności sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka

po 1 nie mieszkam kolo wrocka tylko mam znajomego we wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech mieszkać koło jedynego miasta w Polsce z dwoma sklepami z odbiorem osobistym i jeszcze mieć z tym problem to już sztuka

po 1 nie mieszkam kolo wrocka tylko mam znajomego we wrocławiu

W TwoimBrowarze można się umówić po odbiór zamówienia na ulicy Morelewskiego. Zamówienie można opłacić podczas odbioru. Z kupnem tego, co jest na półkach w magazynie (bez wcześniejszego złożenia zamówienia) też nie miałem problemów. Ale uwaga, po odbiór osobisty trzeba się wcześniej umówić na konkretną godzinę i dzień. Jest też możliwe odebranie i opłacenie niewielkiego zamówienia koło Planet Pizza na ul. Kamiennej.

Zamówienia z Centrum Piwowarstwa można odbierać w "Browarku" na ulicy Szczęśliwej, albo podczas Niedzielnej Szkółki prowadzonej przez Marusię w Czeskim Raju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.