Skocz do zawartości

Cyrk TVP Dołączcie się do protestu


Raczek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem odnieść się do skandalicznego zachowania TVP w związku z organizowanym wspólnie z Radiem Eska koncertem Hity na czasie i decyzji zerwania umowy z radiem. Efekt ? Odwołanie koncertu który byłby największym wydarzeniem w 80tysięcznym Inowrocławiu do którego mogłoby zawitać ok 50tyś ludzi.

Inowrocławianie jak i inni mieszkańcy proszą o wzięcie udziału w manifestacji na Facebook i głosy w petycji

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=244943695532650&notif_t=event_photo_change

 

Dziękujemy wszystkim oddającym głosy. Nie pozwólmy publicznej telewizji robić cyrku niczym Chiński Covec z autostradami. Cały Inowrocław od tygodni żył tym wydarzeniem, po którym zostało tylko rozgoryczenie i smutek w sercach.

Chcielibyśmy aby w tej akcji wszyscy zjednoczyli się i pokazali naszą siłę na takie traktowanie któremu mówimy stanowcze NIE......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz mi się przypomniało że Hity na czasie dzień po zaj....tej gali w Spodku dzień po wyglądają tak jak na fotkach. :okey: Montaż i próby trwały aż tydzień! Montaż Metalki z przeznaczeniem na stadion w malutkim Spodku trwał cztery dni i nie chwaląc się bez mojego rozwiązania problemu by się nie odbył, a efekt bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, to jest HydePark, z założenia miejsce do pisania o czymkolwiek, dlaczego od razu te minusy dla raczka? Ani to nachalna reklama, ani nikogo nie obraża, a poglądy na daną sprawę każdy może mieć swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.