Skocz do zawartości

Obwodnica Gdańska


coder

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie - masz przerąbane. Wjeżdżając do Gdańska spotykasz korek przed wjazdem na trasę W-Z. Na samym końcu W-Z'tki korek i później żółwim tempem przez Kartuską do obwodnicy. Najpiej Ci polecam zjechąc z W-Z'tki na Szadółki (zjazd na wysokości Jasienia) i tam się włączyc na obwodnicę.

 

Przez miasto wogóle odradzam jazdę, bo Wrzeszcz i na granicy Gdańska z Sopotem wszystko rozkopane!

 

EDIT: Nie polecam też jazdy przez Pruszcz Gdański, bo ze względu na budowę POG masz zwężenia i korki. Niestety, trzeba się jeszcze uzbroic w cierpliwośc i swoje odstac. W przyszłym roku będzie lepiej :ble:

Edytowane przez Spotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiej Ci polecam zjechąc z W-Z'tki na Szadółki (zjazd na wysokości Jasienia) i tam się włączyc na obwodnicę.

Nie znam niestety tych miejsc, i nie mogę znaleźć na mapie.

Ale innymi słowy: lepiej nie skręcać przed miastem na Pruszcz Gdański, tylko wjechać w miasto i najktótszą drogą kierować się na obwodnicę (aleją Armii Krajowej?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry :ble:

Tak, jedź normalnie jak tranzyt od strony W-wy i jak wjedziesz na W-Z (al. Armi Krajowej), to wypatruj zjazdu na "Szadółki". I wtedy tamtędy dojedziesz do obwodnicy i już dalej do Władka. Poniżej jeszcze mała mapka który to zjazd z W-Z'tki.

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania dot. komunikacji i tranzytu (nie tylko trójmiasta) to wal śmiało :) Aaaa, i polecam Ci przebijanie się przez nasze wspaniałe masto najlepiej w godzinach porannych lub nocnych. Powinno Ci się wtedy udac zaoszczędzic przynajmniej do 2h, bo jeszcze od końca obwodnicy do Redy w weekendy najczęściej są korki giganty :/

Edytowane przez Spotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada kawalek drogi Reda-Puck-Wladyslawowo? Pamietam, ze kiedys caly kawalek stalo sie w korku w sezonie.

Zależy od pory dnia, ale jest średnio. W sb i nd od połowy drogi się stoi. Ale odezwijcie się do mnie na PW i wam podam jak to można objechac :ble: Jest taki fajny skrót o którym mało wie i lepiej, żeby tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotter: dzięki

 

Że tak Ci zaśmiecę wątek. Czyżbyś miał dłuższe wakacje ? W Twoim wątku piwowarskim od miesiąca cisza, zaczyna mi Twoich wpisów brakować :ble:

Już po sezonie, więc w zasadzie nie warzę - ale teraz wysłałem rodzinkę nad morze i coś tam ukręcę.

A dokładnie jopenbier, właśnie walczę z upchaniem 20kg słodu do gara. A aktualnie to już do dwóch garów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po sezonie, więc w zasadzie nie warzę - ale teraz wysłałem rodzinkę nad morze i coś tam ukręcę.

A dokładnie jopenbier, właśnie walczę z upchaniem 20kg słodu do gara. A aktualnie to już do dwóch garów.

Jakie planowane Blg? :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po sezonie, więc w zasadzie nie warzę - ale teraz wysłałem rodzinkę nad morze i coś tam ukręcę.

A dokładnie jopenbier, właśnie walczę z upchaniem 20kg słodu do gara. A aktualnie to już do dwóch garów.

Użyjesz drożdży , czy liczysz na dzikusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.