Skocz do zawartości

Śląsk - Katowice i okolice jakie sklepy ??


Rekomendowane odpowiedzi

tego sie własnie dowiedziałem że najlepiej mam się was spytaćź wy już dacie mi znać co chcecie :)

Jakie chmiele mam załatwic ?

Na razie wez lubelski,marynka,perle,halertau her.spalter,mitelfruh,saaz,golding,citra,junga i jakie tylko możesz ,oczywiscie granulat, możesz tez cos z szyszek miec kilka rodzajów, byle nie stare ,chmiele najlepiej w lodówce przechowywac, nie beda szybko alfa kwasów tracic.

Fajnie by było jakbys podawał co nowego wprowadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie własnie dowiedziałem że najlepiej mam się was spytaćź wy już dacie mi znać co chcecie :)

Jakie chmiele mam załatwic ?

 

Jako że brałem u Ciebie puchy a już raczej ich brać nie będe, ponieważ przerzuciłem się na słody, namawiam do ich wprowadzenia w asortyment Twojego sklepu.Pójdą na 100%. Juz masz kienta. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ciągnąć temat z tytułu.. Piwowin z Radzionkowa ul Męczennków Oświęcimia... jestem zaskoczony fachowościa i uprzejmościa.. zaczynam sie bawić w zacieranie słodów.. telefonicznie zamawiam skład i po dzionku mam przygotowana paczke do odbioru , jest to co ma być , jest też telefon dla początkujących i zawsze można skorzystać.. i nigdy nie odmówiono pomocy.. Sklep ma coraz wiekszą oferte nie zamyka się na piwie.. wolę dołozyc kilka kilometrów.. po wcześniejszym uzgodnieniu co potrzebuje i nie wracam z pustymi rękoma.. w tej chwili dla mnie jest to najwazniejszy sklep w tym regionie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj odwiedziłem Piwowin i Piwopiweczko. W Radzionkowie dużo większy asortyment i pomału się rozwijają a w Chorzowie ciężko to widzę z tym asortymentem. Z jednej strony chciałbym wspomóc lokalnych sprzedawców choć mogę taniej kupić przez net.A z drugiej chcę kupić jedną rzecz której po prostu tu na miejscu nie ma,więc kupuję inne produkty na zapas by odbić koszty wysyłki. Założę się że nie jestem jedynym który na rynku lokalnym zaopatruje się gdy potrzebuje jakieś drobnostki na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Załatwienie dostawcy słodów jest bardziej skomplikowane jak myslałem. Oczywiście chcąc załatwić w takiej przynajmniej cenie jak u innych bo jestem świadom że jak juz macie u mnie kupować to musicie przynajmniej zaoszczedzić na przesyłce. Ale nie poddaje się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Własnie w sklepie pojawiły się piwne kosmetyki http://www.piwopiweczko.pl/Piwne-SPA,78,0.html wiem że ma to niewiele wspólnego z piwem ale niekiedy warto coś mieć żeby udobruchać drugą połówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Aby nie zakładać nowego tematu, podepnę się tutaj

Otóż chciałem zdementować pogłoski jakoby sklep PIWOWIN w Radzionkowie był zamknięty.

Sklep działa i to bardzo dobrze od godziny 10:00 do 17:00, zmienił jedynie lokalizacje. Teraz znajduje się na rogu ulic

Św. Wojciecha 93 i ul. Nakielskiej 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.