Skocz do zawartości

Spotkanie piwowarów domowych - Łódź


Merv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam znowu:)

Traugutta 3 - czemu nie:)

Co powiecie na najbliższy tydzień?

Powiedzcie mi proszę, wolicie w weekend (dużo ludzi, tłoczna i gwarno) czy w tygodniu? Ja - prócz środy i części soboty - jestem osiągalny praktycznie przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lokal wyraził zgodę na taką formę spotkania?

tzn? masz na myśli rozstawianie własnych nalewaków, udostępnienie przez lokal lodówek i szklanek? to muszę Cię zmartwić tak nie będzie. Ale póki będziecie kupować piwo/jedzenie nikt Was stamtąd nie usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie ma a tu już widzę wszystko ustawione:) super.

Mnie oczywiście też pasuje termin i miejsce. Postaram się być parę minut przed 17.

Traugutta 3 - mówicie o browarze "De Brasil Browar & Grill - Brazilian Steakhouse" ?

W poniedziałek będę tam w okolicy i zrobię rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam... ano dlatego, że taka forma jest możliwa. Oczywiście nie w każdym lokalu. Zawsze miło byłoby spróbować trunków innych.

Nie zmienia to faktu, że jestem nadal zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traugutta 3 - mówicie o browarze "De Brasil Browar & Grill - Brazilian Steakhouse" ?

W poniedziałek będę tam w okolicy i zrobię rezerwację.

Super Merv.Oczywiście dasz znać :beer:

Galadhen- myślę że pomysł że kto coś ma i przyniesie nie spotka się z jakimś ostracyzmem.

Ale może dobrze, gdyby Merv rezerwując lokal wspomniał o takiej ewentualności.

Ja tak czy siak przyniosę butelkę mojej przedostatniej warki :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może dobrze, gdyby Merv rezerwując lokal wspomniał o takiej ewentualności.

Właśnie dlatego chcę zrobić rezerwację osobiście a nie telefonicznie.

Oczywiście napiszę gdy tylko zarezerwuję i... porozmawiam z kim trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Grill de Brasill. Rezerwacja - piątek 17, na "Piwo.org"

Wstępnie mówiłem o 8 osobach, ale jeśli będzie nas więcej lub mniej to nie będzie to problemem.

Rozmawiałem też z kierowniczką -w sumie 8 naszych piw możemy przynieść i legalnie wypić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam wrażenie, że to nie tylko spotkanie łódzkich piwowarów,ale Inauguracyjny Pierwszy Zlot Łódzkich Piwowarów.Kto wie - może to wiekopomna chwila;)

pozdrawiam

ps.Pierwsze spotkanie łódzkich winiarzy odbyło się bodajże w parku,a teraz niedawno było już XXV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początek

Ja także postaram się pojawic... Miałbym chyba czym się pochwalic (stout owsiany) ale nie wiem czy nie przekroczymy 8 butelek wtedy...

Jeśli forma spotkań się przyjmie to będzie można pomyślec o spotkaniach na wzór zlotów winiarskich (albo połączyc jedne i drugie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, przychodź i przynoś czym tylko możesz się pochwalić. Jeśli się uda - spróbujemy w Grill de Brasill. Jeśli nie - zawsze można zmienić lokal na inny przyjazny piwowarom.

Jeśli forma spotkań/zlotów piwowarów łódzkich się przyjmie, mamy już zaproszenie od Piwoteki - łącznie z propozycją np otwarcie pubu wcześniej, tylko dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.