Skocz do zawartości

I Mikołajkowy konkurs Piw Domowych


tieroo

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle, chłopaki się z konkursem napracują, a ludzie wyślą im jakieś zajzajery i zlewki. :)

:(

będzie na czym ćwiczyć :), a ja mam wrażenie ze wszyscy tak piszą o tych swoich piwach bo po prostu są skromni :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle' date=' chłopaki się z konkursem napracują, a ludzie wyślą im jakieś zajzajery i zlewki. :)[/quote']

:(

będzie na czym ćwiczyć :), a ja mam wrażenie ze wszyscy tak piszą o tych swoich piwach bo po prostu są skromni :):)

Raczej fałszywie skromni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
I jak z tą tajemnicą? :P

Właśnie trwa kodowanie !! Jak skończę wystawie podsumowanie.

 

Pozdrawiam

Uwaga uwaga. Tajemnica została odkryta.

Więcej informacji na stronie http://konkurs.4stronypiwa.pl/?p=247

 

 

statystyki są aktualne na dzień dzisiejszy.

 

Pozdrawiam tieroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, pianka pod panele to moje, akurat trafiłem na promocję w Praktikerze. :P

 

Znaczy, uff, dotarły, bo wysyłaliśmy z Sebastianem przedostatniego dnia. :P

Z pianką nie byłeś jedyny, ale fakt Twoje było bardzo estetycznie zawinięte :/

 

Choć jak otworzyłem bardzo estetycznie zapakowaną pacze i wyciągnąłem opakowania po jajkach spadłem ze stołka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiehie' date=' pianka pod panele to moje, akurat trafiłem na promocję w Praktikerze. :P

 

Znaczy, uff, dotarły, bo wysyłaliśmy z Sebastianem przedostatniego dnia. :([/quote']

Z pianką nie byłeś jedyny, ale fakt Twoje było bardzo estetycznie zawinięte :/

 

Choć jak otworzyłem bardzo estetycznie zapakowaną pacze i wyciągnąłem opakowania po jajkach spadłem ze stołka :/

No, no, żeby sędziowie salmonelli nie dostali. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pianką nie byłeś jedyny' date=' ale fakt Twoje było bardzo estetycznie zawinięte :([/quote']

Czyli promocja była nie tylko u nas. :P

Ja tym razem nie wysyłałem, ale też bardzo często korzystam z zabezpieczenia butelek przy pomocy pianki do paneli. :/ W Castoramie kupowałem - bez promocji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wziąłeś pod uwagę piwo które dostarczył do mnie Vettis ? Cały czas czeka bezpieczne w piwnicy :P

Bezpieczeństwo ponad wszystko ! Bezpiecznie zostanie przetransportowane do mnie. jutro się zdzwonimy. Lista pewnie się jeszcze powiększy. Bo jeszcze mi ktoś wspomniał że piwa w drodze i były wysłane przed terminem, ale widać poczta łapie zadyszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.