Skocz do zawartości

I Mikołajkowy konkurs Piw Domowych


tieroo

Rekomendowane odpowiedzi

tieroo oraz ljajecznica zapraszają na

I Mikołajkowy konkurs Piw Domowych

Chcemy by konkurs, był wypełnieniem kalendarza w martwym konkursowo okresie.

Wkrótce ruszy strona konkursu, wraz z dokładnym regulaminem, listą nagród oraz składem sędziowskim. Już dziś podajemy kategorie, byście mogli się przygotować do konkursu w nadchodzącym sezonie letnim. Specjalnie wybraliśmy piwa górnej fermentacji by ułatwić zadanie.

 

Termin: 3.12.2011 lub 10.12.2011 (uzależniony od możliwości zgromadzenia jak największego składu sędziowskiego, dokładny termin potwierdzimy najpóźniej pod koniec wakacji)

Termin nadsyłania piw: 18.11.2011

Miejsce: Kraków

Kategorie konkursowe:

- Special/Best/Premium Bitter - Gęstość początkowa: 10 - 12°Blg

- Brown Porter - Gęstość początkowa: 10 ? 12.9°Blg

 

Dodatkowe informacje, pytania można nadsyłać na PW lub na tieroo(małpa)4stronypiwa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji na forum pspd wynika, że fajnie byłoby na takim mikołajkowym konkursie dorzucić kategorię Christmas Ale, czyli Świąteczne Ale z przyprawami. Maiłem o tym pisać do Ciebie, ale że mnie wyprzedziłeś, to piszę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji na forum pspd wynika, że fajnie byłoby na takim mikołajkowym konkursie dorzucić kategorię Christmas Ale, czyli Świąteczne Ale z przyprawami. Maiłem o tym pisać do Ciebie, ale że mnie wyprzedziłeś, to piszę na forum.

Tych kategorii już zmieniać nie chcemy. Możemy pomyśleć o 3-ciej kategorii, ale to zależy ilu sędziów uda się zgromadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji na forum pspd wynika' date=' że fajnie byłoby na takim mikołajkowym konkursie dorzucić kategorię Christmas Ale, czyli Świąteczne Ale z przyprawami. Maiłem o tym pisać do Ciebie, ale że mnie wyprzedziłeś, to piszę na forum.[/quote']

Tych kategorii już zmieniać nie chcemy. Możemy pomyśleć o 3-ciej kategorii, ale to zależy ilu sędziów uda się zgromadzić.

Dlatego napisałem "dorzucić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
11. Konkurs przeprowadzony zostanie 10 grudnia 2001 w Krakowie. W konkursie zostanie ocenionych maksymalnie 12 piw w każdej kategorii. Jeżeli do organizatorów zgłoszonych zostanie więcej niż 12 piw w danej kategorii, odbędzie się runda kwalifikacyjna 3 i/lub 4 grudnia 2011, podczas której wyłonionych zostanie nie więcej niż 12 piw do Konkursu.

Rozumiem że konkurs się już odbył ? :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11. Konkurs przeprowadzony zostanie 10 grudnia 2001 w Krakowie. W konkursie zostanie ocenionych maksymalnie 12 piw w każdej kategorii. Jeżeli do organizatorów zgłoszonych zostanie więcej niż 12 piw w danej kategorii, odbędzie się runda kwalifikacyjna 3 i/lub 4 grudnia 2011, podczas której wyłonionych zostanie nie więcej niż 12 piw do Konkursu.

Rozumiem że konkurs się już odbył ? :smilies:

taaaa...

 

na stronie poprawiłem, PDF-a podmienię wieczorem, nie mam teraz do niego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No widzę, że liczba sponsorów się nam powiększa.

Będzie o co walczyć.

:) a to na dzisiaj nie koniec :) uchylę rąbka tajemnicy ze wieczorem pojawia się kolejne nowe nagrody

http://konkurs.4stronypiwa.pl/?p=142

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w jakich godzinach można osobiście dostarczać piwo (jeśli jest taka możliwość)?

Witam oczywiście piwa należy dostarczyć do 1 grudnia :) Jestem dostępny pod adresem z regulaminu prawie codziennie od 8 do 17. Gdyby nawet mnie nie było, są tam poinstruowane osoby i odbiorą piwa.

jeżeli chciałbyś się omówić na odbiór w innych godzinach pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tieroo czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i napisać ile do tej pory otrzymałeś zgłoszeń na konkurs?

Uchylając rąbek tajemnicy piw na chwile obecną jest niewiele :) Mam nadzieję że jeszcze to nadrobicie. Konkretne liczby pewnie się pojawią niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.