Skocz do zawartości

Dzień dobry


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

To się pewnie rzadko zdarza, żeby znać część forumowiczów osobiście, a nie być wcześniej zarejestrowanym na forum :).

Jako, że to mój pierwszy post z mojego konta, wypadałoby się przedstawić. Mam na imię Janek i od 3 lat (oficjalnie :() warzę te swoje specyfiki piwopodobne, czasem z ojcem a czasem bez. Różnie to wychodzi, niekiedy włożona praca jest niewspółmierna do otrzymywanych efektów - mam kilka kwasów na sumieniu, i to takich z mojej winy :). Poza tym interesuje się elektroniką, informatyką, a latem żeby odpocząć od miejskiego zgiełku to pływam kajakiem gdzieś w Borach Tucholskich.

A na forum zdarzało mi się pisać "anonimowo" z konta wogosza :beer:

Cześć wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam laureata!

 

warzę te swoje specyfiki piwopodobne,

dwie sprawy:

 

1. Myślałem, że specyfiki piwopodobne można tylko kupić w supermarketach.

2. Ciekawe, że za "specyfiki piwopodobne", można zostać grandchampionem na festiwalu birofila :beer:.

 

Widać muszę się jeszcze wiele nauczyć :(

 

edit: ku..... drugi:(

Edytowane przez hoirack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - witaj Dżony :beer:

 

I pomyśleć, że niedawno w Żywcu, w kolejce "po zupę" z przyszłym Grand Championem dyskutowałem

o sensowności startowania w konkursach :) - ale coś się święciło, bo przekonywałeś mnie, że warto się sprawdzić -

no i faktycznie WARTO! :)

 

Pozdrowienia i gratulacje :(

 

PS. Rozumiem, że wcześniej się nie rejestrowałeś, bo nie miałeś odpowiedniego zdjęcia do avatara ;), a teraz już masz!

Edytowane przez strzelczyk76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślałem, że specyfiki piwopodobne można tylko kupić w supermarketach.

A ja słyszałem, że to jest właśnie prawdziwe piwo, nie jakieś tam domowe wynalazki... :beer:. A to w domu można piwo pędzić? :(

 

Uwarzyłeś może pierwsze piwo z zacieraniem?

Z czym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.