Skocz do zawartości

Witam ze Śląska


pavulonek

Rekomendowane odpowiedzi

Powitawszy Piwowarów :)

Mam na imię Paweł, mieszkam w Mysłowicach. Forum czytam już ze 4 miesiące, zarejestrowałem się miesiąc temu i po bardzo mile spędzonym czasie w sobotę w Żywcu, postawiłem w końcu napisać pierwszego posta.

Mam na koncie 3 warki z zacieraniem (2 brewkity się nie liczą :) ) i oczywiście planuję robić dalsze :)

Mam nadzieję że w miarę czasu nawiążę bliższe znajomości i współpracę z kolegami ze Śląska, a także oczywiście z piwowarami z całej Polski :)

Serdecznie pozdrawiam kolegów, których poznałem w Żywcu (troszkę było mi głupio, bo ja was znałem już z forum, a Wy mnie nie :) ), czyli pierona, jkocurka, wenę, przemyssa, dori, kopyra oraz wszystkich, których poznałem, a nie pamiętam nicków - sorki.

Szczególne podziękowania dla Jejskiego, który raczył wziąć nowicjusza pod skrzydła podczas mojego pierwszego pobytu na Festiwalu. W przyszłym roku na pewno się zjawię :lol:

Pijmy piwo, a żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i powodzenia :) Zacierałeś od samego początku czy zacząłeś od brewkitów ???

Przecież napisał' date=' że dwóch puszek nie liczy :lol:[/quote']

Nie liczy, nie liczy, ale kwestia jest tego typu czy robił je na początku czy po zacieranych warkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zaczął od zacierania, to puszek bym już na pewno nie popełnił! Na szczęście jest popyt od kilku kolegów i nie muszę tych produktów spożyć sam :lol:

Ja zacząłem od zacierania i do dziś się zastanawiam , czy piwo z puch naprawdę jest dużo gorsze. Będę musiał uwarzyć jedno na próbę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.