Skocz do zawartości

Witam wszystkich


mydlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam brać piwowarską. Mam 28 lat i mieszkam w Irlandii. Pracuje w przemyśle spożywczym, osobiście z piwem domowym nie mam nic wspólnego jednak jestem zainteresowany i mam ochotę spróbować. Od kilku lat jestem aktywnym członkiem forum alkohole-domowe.com które jest bardzo podobne do tego. Obydwa forum mają dużo wspólnego a przede wszystkim użytkowników obu forum łączy zamiłowanie do domowych trunków nie ważne czy to piwo czy okowita lub nalewka jesteśmy z jednej gliny :tort: Na alkohole domowe.com istnieje pod tym samym nickiem. Żeby być szczerym napiszę dlaczego zarejestrowałem się na tym forum, otóż mam kilka rzeczy które wam się mogą przydać lecz dla mnie i dla kolegów z mojego forum nie bardzo. Zaznaczę że nie prowadzę sklepu ani sprzedaży na allegro, rzeczy o których mowa to moja własność. Nie mam również zamiaru prowadzić tutaj ciągłej sprzedaży czy form reklamy, przedmiotów mam ograniczoną ilość więc jeśli ktoś się zainteresuje i kupi to koniec bo więcej ich oferować nie będę. Więc chciałbym poprosić administratora tego forum i was jego użytkowników o wyrozumiałość i pozwolenie o pokazanie czego chciałbym się pozbyć. Nie będę sobie sztucznie nabijał postów i zaśmiecał wam forum żeby zdobyć zaufanie, pisze jak jest i liczę że moja szczerość na wejściu będzie pomocna. Jeśli jednak władze tego forum uznają że nie mam tu czego szukać proszę o zlikwidowanie mojego konta. Nie będę umieszczał ani zakładał innych tematów dopóki nie wypowie się administrator i kilku użytkowników. Zależy mi żeby tutaj zostać ponieważ jestem wielkim fanem domowych trunków i piwem się dopiero zaczynam interesować. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka i pracuje w Irlandii a pisze po polsku :rolleyes:

Hmmm' date=' niebywałe...:tort:[/quote']

Uściślę - używa polskich znaków

Co prawda, nie z każdego miejsca mogę używać polskich liter, ale na domowych komputerach mogę :beer:

Wiesz, takie rzeczy można ustawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

Co prawda' date=' nie z każdego miejsca mogę używać polskich liter, ale na domowych komputerach mogę :tort:

Wiesz, takie rzeczy można ustawić :beer:[/quote']

Naprawdę ??

Andrzej, będziesz w Żywcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

Co prawda' date=' nie z każdego miejsca mogę używać polskich liter, ale na domowych komputerach mogę :D

Wiesz, takie rzeczy można ustawić :)[/quote']

Naprawdę ??

Andrzej, będziesz w Żywcu?

Niestety nie .Sobota w pracy ale będę z Wami duchem :beer:

Wybieram sie od kilku lat , ale za prawdę powiadam wam nadejdzie taki dzień że przybędę ( może po GCh ? ) :tort:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ??

Andrzej' date=' będziesz w Żywcu?[/quote']

Niestety nie .Sobota w pracy ale będę z Wami duchem :beer:

Wybieram sie od kilku lat , ale za prawdę powiadam wam nadejdzie taki dzień że przybędę ( może po GCh ? ) :tort:

Czyli jeden konkurent odpadł, mam nadzieję, że jeśli padnie na Ciebie to Twoją prośbę uwzględnią :D

Liczyłem jednak na spotkanie z Tobą, ale co zrobić, trza się wybrać na giełdę do Ciebie. Może więc na drugi rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden konkurent odpadł, mam nadzieję, że jeśli padnie na Ciebie to Twoją prośbę uwzględnią :tort:

Liczyłem jednak na spotkanie z Tobą, ale co zrobić, trza się wybrać na giełdę do Ciebie. Może więc na drugi rok.

Giełda to nie moja działka , ja robię przy konkursie . A spotkanie może w połowie drogi , we Wrocku lub z Zielonej Górze ?. Tylko że ja zawsze jestem kierowcą :beer:. W wakacje tradycyjnie będę na opolszczyźnie

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.