Skocz do zawartości

ograniczenie czasu edycji postów


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba już czas to wprowadzić. Co prawda forum tego nie umożliwia, ale będzie to proste do dopisania.

Ile minut czasu na edycję wystarczy ?

 

ps: niech każdy spokojnie zastanowi się, ile mu zajmuje jakieś tam korekty postów, dodawanie zdjęć etc. 2 minuty, 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. 15 minut na browar.bizie często okazuje się zbyt krótkie jak zapomni się o czymś wspomnieć a natsępnie zatraci w lekturze innego wątku. Według mnie 30 min. byłoby w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłbym przeciwny- traktuję "zapiski..." jak notatnik, który w trakcie warzenia i potem uzupełniam, więc ograniczenie przeszkadzałoby mi. Oczywiście to moje prywatne zdanie i jeżeli są uzasadnione powody do wprowadzenia takiego ograniczenia to trudno :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie. Nie dajmy się zwariować. Poza tym nie raz dopisuje np. do postu gdzie umieściłem recepturę w jakiej temperaturze fermentowało, lub nanoszę inne poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym ograniczenie edycji, ale możliwość dopisywania informacji do postu ;)

 

Tłumaczę dlaczego. Już miałem gotowy plan rozpoczęcia opisywania swoich warek na forum (gdy już wznowię produkcję), który przewidywał: spis warek w pierwszym poście (z linkami do postów opisujących warki), opis warek w kolejnych. Opisy warek chciałem wzbogacać informacjami z degustacji, ocenami innych piwowarów, ocenami z konkursów,... .

 

Jeśli wprowadzisz ograniczenie edycji, mój plan weźmie w łeb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym ograniczenie edycji, ale możliwość dopisywania informacji do postu :D

 

Tłumaczę dlaczego. Już miałem gotowy plan rozpoczęcia opisywania swoich warek na forum (gdy już wznowię produkcję), który przewidywał: spis warek w pierwszym poście (z linkami do postów opisujących warki), opis warek w kolejnych. Opisy warek chciałem wzbogacać informacjami z degustacji, ocenami innych piwowarów, ocenami z konkursów,... .

 

Jeśli wprowadzisz ograniczenie edycji, mój plan weźmie w łeb ;)

Ja mam tak samo! Nie róbcie takich rzeczy, błagam! Elroyu i Szefowie - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!!! ;)

W pierwszym poście elegancko mam podlinkowane wszystkie warki. Sposób do ich dotarcia ekspresowy, prosty i skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.