Jump to content
Sign in to follow this  
elroy

ograniczenie czasu edycji postów

Recommended Posts

No chyba już czas to wprowadzić. Co prawda forum tego nie umożliwia, ale będzie to proste do dopisania.

Ile minut czasu na edycję wystarczy ?

ps: niech każdy spokojnie zastanowi się, ile mu zajmuje jakieś tam korekty postów, dodawanie zdjęć etc. 2 minuty, 5 ?

Dobry pomysł. 15 minut na browar.bizie często okazuje się zbyt krótkie jak zapomni się o czymś wspomnieć a natsępnie zatraci w lekturze innego wątku. Według mnie 30 min. byłoby w porządku.

10 przy zdjęciach się może przydać.

Zapis w regulaminie : "nie wolno edytować postów, na które ktoś dał już odpowiedź" tez nie zaszkodzi ...

edit :D :30 lub 27 tez może być sensowne :smilies:

Edited by andy05

Ja bym się zastanowił czy to robić. Dopisywanie (skreślanie) wpisanych już do postu informacji nie zawsze jest błędem. Ale po ostatnich wypadkach może masz rację??? Niech się inni wypowiedzą.

Mnie się osobiście ten pomysł nie podoba. Nie dajmy się zwariować - jedna wpadka z bielokiem nie powinna prowadzić do ograniczenia swobody użytkowników. Moim zdaniem oczywiście...

Może zatem warto wprowadzić "obowiązek" informowania co zostało zmienione?

Np. "Edit: kropnąłem się :smilies: - drożdże ... a nie ... " zresztą :niewiem:

Osobiście byłbym przeciwny- traktuję "zapiski..." jak notatnik, który w trakcie warzenia i potem uzupełniam, więc ograniczenie przeszkadzałoby mi. Oczywiście to moje prywatne zdanie i jeżeli są uzasadnione powody do wprowadzenia takiego ograniczenia to trudno :smilies:

Ja również jestem na nie. Nie dajmy się zwariować. Poza tym nie raz dopisuje np. do postu gdzie umieściłem recepturę w jakiej temperaturze fermentowało, lub nanoszę inne poprawki.

Ja proponowałbym ograniczenie edycji, ale możliwość dopisywania informacji do postu ;)

Tłumaczę dlaczego. Już miałem gotowy plan rozpoczęcia opisywania swoich warek na forum (gdy już wznowię produkcję), który przewidywał: spis warek w pierwszym poście (z linkami do postów opisujących warki), opis warek w kolejnych. Opisy warek chciałem wzbogacać informacjami z degustacji, ocenami innych piwowarów, ocenami z konkursów,... .

Jeśli wprowadzisz ograniczenie edycji, mój plan weźmie w łeb :D

Ja proponowałbym ograniczenie edycji, ale możliwość dopisywania informacji do postu :D

Tłumaczę dlaczego. Już miałem gotowy plan rozpoczęcia opisywania swoich warek na forum (gdy już wznowię produkcję), który przewidywał: spis warek w pierwszym poście (z linkami do postów opisujących warki), opis warek w kolejnych. Opisy warek chciałem wzbogacać informacjami z degustacji, ocenami innych piwowarów, ocenami z konkursów,... .

Jeśli wprowadzisz ograniczenie edycji, mój plan weźmie w łeb ;)

Ja mam tak samo! Nie róbcie takich rzeczy, błagam! Elroyu i Szefowie - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!!! ;)

W pierwszym poście elegancko mam podlinkowane wszystkie warki. Sposób do ich dotarcia ekspresowy, prosty i skuteczny.

Ano edycja postów zapiskowych jest konieczna.

Poza tym to pierwszy taki przypadek, że się dwóch jurnych chłopców za łby chwyciło. Może lepiej ładować kary administracyjne. Walnąć banem na tydzień i ziu.

można by zrobić coś takiego jak recenzja w wordzie - po edycji widać jakie zmiany naniesiono, ale może to być za trudne do wdrożenia