Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się? Ja od około 8-miu lat jadę właśnie na darmowym AntiVirze - zero (ale naprawdę 0) wirusów, trojanów, spyware'ów. Był ze mną w sieci osiedlowej, przez 4 lata studiów w akademiku (co za czasy) i już prawie 4 lata we Wrocku.

 

Przy tym automatyczna aktualizacja "bezklikowa" i minimalne obciążenie systemu.

 

Ale to już offtop ;)

 

 

Crosis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się? Ja od około 8-miu lat jadę właśnie na darmowym AntiVirze - zero (ale naprawdę 0) wirusów, trojanów, spyware'ów. Był ze mną w sieci osiedlowej, przez 4 lata studiów w akademiku (co za czasy) i już prawie 4 lata we Wrocku.

 

Przy tym automatyczna aktualizacja "bezklikowa" i minimalne obciążenie systemu.

 

Ale to już offtop ;)

 

 

Crosis

A jak tu żyć bez TB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I powoli rozrasta się sklep na Śląsku :

http://www.sklep.piwowin.pl/Slod-k119-0-3-default.html

Już dostępne są słody mało tego bo mało ale.... Ceny tak jak dla mnie przy odbiorze osobistym OK.

A i wysyłkowo nie różnią się od innych sklepów .

Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robiłem dziś zamówienie w Piwodzieju i prawie spadłem z krzesła ;) Dla przykładu:

 

Słód monachijski - dostępny w paczkach: 0,25kg, 1kg, 5kg, 25kg. Klikam na 5kg i co? Opcja "dodaj do koszyka" niedostępna. Bez większych nadziei klikam w okienko "1kg" - HURA! Zielony listeczek "dodaj do koszyka" aktywny. No to w kwadraciku "ilość sztuk" wpisuję 5 i mam swoje 5kg monachijskiego, za który zapłacę oczywiście 4,50zł więcej niż gdybym kupił paczkę 5kg ;)

 

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Przecież i tak słody pakują ręcznie. Wątpię, że mają oryginalne 5kg worki. Mogli przynajmniej napisać "asortyment w tej kategorii wagowej - niedostępny". Nie wiem, co to za polityka, ale takich zaskoczeń przeżyłem jeszcze kilka, chociażby z chmielami.

 

100g granulatu nie kupisz, ale 2x50g tego samego chmielu jak najbardziej. Oczywiście drożej!

 

W sumie kupiłem, co chciałem. Skusiły mnie ceny drożdży i śrutownika, ale po wyżej wymienionych "akrobacjach" raczej straciłem, niż zyskałem. Hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dla mnie idiotyzmem jest wykazywanie w sklepie produktów których nie ma na magazynie. Zwracałem na to uwagę Artowi bo identycznie jest w CP. A wystarczyło by zrobić choćby checkboxa: pokaż tylko dostępne produkty i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zajrzałem do bogutyn młyn i zostało im tylko 4 szt. po 30kg słodu. Jak ktoś nosił się z zamiarem zakupu to warto się pospieszyć. Nie wiadomo czy będzie nowa dostawa, a jak będzie to w jakiej cenie.

 

Niestety słodu już nie ma....

Edytowane przez Andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idiotyzmem jest wykazywanie w sklepie produktów których nie ma na magazynie. Zwracałem na to uwagę Artowi bo identycznie jest w CP. A wystarczyło by zrobić choćby checkboxa: pokaż tylko dostępne produkty i po temacie.

Wg mnie powinny być wykazywane wszystkie zwykle w tym sklepie dostępne towary. Jak jakiegoś brak to nie powinien "zniknąć" ze sklepu - tylko powinna być adnotacja Towar chwilowo niedostępny. Czasem chcesz np sprawdzić coś w opisie tego towaru a tu klapa... bo "zniknął" ze sklepu.

Niektóre sklepy podają też kiedy orientacyjnie towar będzie dostępny (Do miesiąca / Do tygodnia). Wiesz wtedy, czy warto zaczekać z zamówieniem - obniża to koszty wysyłki ;)

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter, ale przecież zawsze można do nas napisać czy to na któryś z adresów mejlowych czy też w uwagach do zamówienia. Problemów nie robimy ;) Natomiast prawda jest taka, że przy większej ilości asortymentu nie ma szans, żeby cały czas utrzymywać idealny stan, szczególnie, że zamówienia przychodzą także telefonicznie czy mejlowo. Niestety zdarzy się, że czegoś czasami zabraknie i wtedy trzeba przerzucać ręcznie z jednej kategorii do drugiej. Jesteśmy świadomi problemu i staramy się go jakoś sensownie rozwiązać (ale informatyk ze mnie żaden i to dla mnie większa zabawa połączyć dwa systemy magazynowe). Także przepraszamy za niedogodność.

 

Co do chmielu to jesteś w błędzie. Żeby nie otwierać wielokrotnie jednego opakowania zbiorczego, od razu po dostawie chmiel jest szczelnie pakowany w opakowania jednostkowe i nie ma możliwości ich przepakowania w większy/mniejszy gabaryt. Taka moja fanaberia, że chcę by był jak najlepszej świeżości ;)

 

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć, bo poczułem się wywołany do tablicy, mam nadzieję, że Elroy nie masz mi za złe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maidenowiec - dzięki za info! Na przyszłość będę wiedział, choć doświadczenie pokazuje, że im więcej indywidualnego "mieszania" przy zamówieniu ze strony klienta, tym większe wychodzą nieporozumienia. Grunt, że zamówiłem. Że trochę drożej? No trudno. Na drugi raz będę mądrzejszy :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym miejscu chciałem zamieścić słowa uznania dla sprawności funkcjonowania sklepu Elroy'a. Nie było najmniejszych problemów ze zrealizowaniem i wysyłką w drodze wyjątku poza kolejnością torawu (drożdży winnych zresztą).

Chwali się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak próżniowo pakować produkty ? I trwałość większa i miejsca mniej zajmują.

Myślę nad tym od dłuższego czasu, ale sensowne urządzenia są dość drogie i ciągle temat gdzieś ucieka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może już czas wprowadzić w sklepie możliwość zapłaty kartami płatniczymi .

To jak by nie patrzeć duże udogodnienie dla obu stron.

Na miejscu już możesz płacić kartą;)

ale fakt płatności24 i nawet nie trzeba mieszać w silniku sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może już czas wprowadzić w sklepie możliwość zapłaty kartami płatniczymi .

To jak by nie patrzeć duże udogodnienie dla obu stron.

U nas są zaimplementowane platnosci.pl do początku działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam' date='

Może już czas wprowadzić w sklepie możliwość zapłaty kartami płatniczymi .

To jak by nie patrzeć duże udogodnienie dla obu stron.[/quote']

U nas są zaimplementowane platnosci.pl do początku działalności.

Aż musiałem sprawdzić. Wchodzę pod stół żeby odszczekać. Wcześniej nie zauważyłem a sugerowałem się regulaminem sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z działu brewkitów tego sklepu. Cytuję: "Glukoza jest najodpowiedniejszym dodatkiem zalecanym przy produkcji domowych piw. Stosowanie glukozy przy pierwszej jak i drugiej fermentacji bardzo poprawia smak piwa."...ciekawe...bardzo ciekawe, gdzieś chyba ktoś wspominał o jakiś ekstraktach ze słodu czy coś, widocznie jacyś bajkopisarze :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z działu brewkitów tego sklepu. Cytuję: "Glukoza jest najodpowiedniejszym dodatkiem zalecanym przy produkcji domowych piw. Stosowanie glukozy przy pierwszej jak i drugiej fermentacji bardzo poprawia smak piwa."...ciekawe...bardzo ciekawe, gdzieś chyba ktoś wspominał o jakiś ekstraktach ze słodu czy coś, widocznie jacyś bajkopisarze :smilies:

Co jesteś gotowy zaczynać nowego flame wara w temacie dosładzania brewkitów ? :lol:

 

Generalnie szkoda, że nie ma sklepów, które łączyłyby wszystkie trzy tematyki alkoholowe : destylacje, wino i piwo. Każdy sklep pozostałe gałęzie traktuje baardzo pobocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.