Jump to content
elroy

Sklepy internetowe

Recommended Posts

Nie macie wrażenia, że ceny surowców poszły na dniach w górę?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Panie i panowie, gdzie mogę kupić świeże angielskie chmiele, rocznik 2019?

Gdzieniegdzie widzę pojedyncze ale chciałbym nabyć w jednym zamówieniu coś więcej niż same EKG i Fuggles ponieważ będę warzył serię brytyjskich piw (ordinary bitter, english IPA, porter angielski i mild) a nie chciałbym, aby były to te same chmiele w każdym z tych piw. Chciałbym też, aby były świeże a nie pachniały starą skarpetą, cebulą i dawalły łodygę. Ktoś coś?

Zo

W dniu 27.03.2020 o 19:50, Igorrodz napisał:

Panie i panowie, gdzie mogę kupić świeże angielskie chmiele, rocznik 2019?

Gdzieniegdzie widzę pojedyncze ale chciałbym nabyć w jednym zamówieniu coś więcej niż same EKG i Fuggles ponieważ będę warzył serię brytyjskich piw

A zobacz na Homebeer.pl 

Na fb była informacja o dostawach rocznika 2019

W dniu 24.03.2020 o 20:31, Ryland napisał:

Nie macie wrażenia, że ceny surowców poszły na dniach w górę?

W Centrum Piwowarstwa podrożało, i to znacznie.

Zauważcie, że z racji aktualnej sytuacji zmienia się kurs euro. Cześć towaru podlega jego wahaniom. Poza tym producenci surowców też podnoszą ceny stąd i sklep również.

Zauważcie, że z racji aktualnej sytuacji zmienia się kurs euro. Cześć towaru podlega jego wahaniom. Poza tym producenci surowców też podnoszą ceny stąd i sklep również.
Oczywiście, nikt tego nie neguje, chociaż spekulantów na rynku nie brakuje. Co nie zmienja faktu, że zapasy zrobione do końca roku(?).

A orientuje się ktoś który sklep z aktualnie działających wysyła szybko zamówienie, ma sporą ofertą brewkitów (np Mangrove jacks)  i wysyła do paczkomatów? Myślałem zrobić jakiegoś gotowca, ale nie chce się naciąć na sytuację że czekając ileś tam dni aż wyślą zamówienie nasza kochana władza wprowadzi jakieś nowe ograniczenia uniemożliwiające jego zrealizowanie.

14 godzin temu, NervGal napisał:

Homebeer.pl spełnia wszystkie trzy kryteria, polecam :)

Dzięki ! :)Co prawda mangrove jacks nie maja, ale moze sie skusze na  jakiegoś coopersa i jakiś chmiel do zarzucenia na zimno

W dniu 8.04.2020 o 07:38, WincyjChmielu napisał:

Dzięki ! :)Co prawda mangrove jacks nie maja, ale moze sie skusze na  jakiegoś coopersa i jakiś chmiel do zarzucenia na zimno

Sprawdź też Deptana.pl albo na Allegro. Co raz więcej sklepów wystawia tam swoje produkty a teraz masz darmową wysyłkę Smart od 40zł. 

Edited by advisorylyrics