Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o wskazanie osobie, która szuka gdzie szukać. Ofertę TB brałem globalnie, wraz ze sklepem poprzedniego właściciela/ki. Akurat na dzień dzisiejszy asortyment nie jest rozbudowany, ale chodziło mi o podstawowe składniki. Szukając namiaru na pewien sklep musiałem ponownie przebrnąć przez te 19 stron. Coś co powinno znajdować się na pierwszej stronie (na bieżąco aktualizowanej, lub na głównej piwo.org) jest zakopane w tych 19 stronach w gąszczu bicia piany i nieaktualnych adresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś co powinno znajdować się na pierwszej stronie (na bieżąco aktualizowanej, lub na głównej piwo.org) jest zakopane w tych 19 stronach w gąszczu bicia piany i nieaktualnych adresów.

 

Który sklep? Lista jest aktualizowana, ale jeżeli czegoś nie ma, to wystarczy napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam jednego faworyta i to niedaleko.Cenię kontakt bezpośredni,wolę dopłacić i pogadać na żywo ze sprzedawcą a i kawę też chętnie wypiję,hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tylko tyle, że ten interes to nie jest "samograj", trzeba się do niego przyłożyć i mieć coś unikalnego w ofercie. Oferowanie tego co BA/CP/Piwodziej kończy się tym, że ludzie i tak zamawiają w BA/CP/Piwodzieju. W Piwodzieju są belgijskie słody, u Dori czeskie i coś tam z Muntonsa, w CP tanie drożdże płynne, a reszta zachowuje się jak filie tych sklepów. Dawne TB wyróżniało się słodami z Warminster, ale teraz poszli w bezpieczną stronę i są kolejne niemieckie słody. Piwowarom nie robi różnicy, czy monachijski jest z Weyermanna czy z Best Malz, a Weyermann ma markę z którą trudno jest konkurować inaczej, niż ceną. Życie uczy, że konkurencja ceną jest bardzo ryzykowna dla biznesu.

 

Wiąże się to z większymi inwestycjami i większym ryzykiem, ale jak się nie chce ryzykować, to się traci szansę na sukces. Bo trzeba kupić i przechować więcej towaru, licząc się z tym, że może nie wszystko uda się sprzedać w rozsądnym czasie. Zaspokajanie 80% potrzeb skutkuje tym, że piwowarzy robią zakupy tam, gdzie te brakujące 20% da się zaspokoić, a nie tam, gdzie te 80% jest nominalnie taniej - umieją liczyć i dodawać koszty przesyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardzo pilną wysyłkę w Browamatorze. Potrzebne mi są słody do czwartku, a nie mogę się z nikim z kontaktować z tego sklepu. Nie jeden z was tam zamawiał powiedzcie mi czy wysyłka w browamatorze jest szybka? Przelew by do nich dotarł pewnie jutro koło południa. Ciekawe czy jutro najdalej w środę wysłali zamówiony towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń na kom, nr jest w emailu od BA.

Jeszcze nie składałem zamówienia, ale dzwoniłem na ten numer 172761411, żeby po prostu się zapytać czy jest możliwość takiej szybkiej wysyłki i już bez odpowiedzi, ale było już po 16-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardzo pilną wysyłkę w Browamatorze. Potrzebne mi są słody do czwartku, a nie mogę się z nikim z kontaktować z tego sklepu. Nie jeden z was tam zamawiał powiedzcie mi czy wysyłka w browamatorze jest szybka? Przelew by do nich dotarł pewnie jutro koło południa. Ciekawe czy jutro najdalej w środę wysłali zamówiony towar.

 

Warto do nich napisać, tylko pomimo tego że dasz opcję odpowiedź w skrzynce to napisz imię i nazwisko i podaj numer zamówienia. I ładnie napisz o co chodzi to może wyślą. Ja się ostatnio przejechałem. Złożyłem zamówienie w niedzielę, a paczkę dostałem za tydzień w poniedziałek. W czwartek im napisałem o wysyłce przed weekendem, dałem odpowiedź na wiadomość o przyjętym zamówieniu - czyli powinni mieć pod spodem numer i moje dane, ale zapytali o imię i nazwisko, tyle że byłem w pracy. Noi nie wysłali. Ale wcześniej się zdarzało, że można było ich zmobilizować. Przy ostatniej wysyłce na dodatek wepchali mi aktywatora do małego opakowania i się aktywował częściowo. W domu próbowałem rozbić saszetkę do końca. Zanim na puchnie tak już, że woreczek nie będzie wyczuwalny i pękło, ale opakowanie. Po zrobieniu starteru teraz nie jestem do niego do końca przekonany. Jakoś mi się nie podoba... :monster: Będzie reklamacja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle zamawiam za pobraniem. Zwykle towar wysyłany jest za 2-3 dni co i tak jest bardzo szybko bo kiedyś trzeba było czekać tydzień. Musisz wziąć pod uwagę, że przelewy są księgowane w sesjach i może się zdarzyć, że zaksięgują dopiero w środę. Najlepiej się skontaktuj i upewnij. Jest szansa, że Ci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można im wysłać potwierdzenie przelewu, chociaż nie wiem czy tak patrzą na to. Ufają zamawiającym chyba, tylko się wyrobić nie mogą. Zdarzają się im wpadki, ale ogólnie nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.