Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dori to kiedy huczne otwarcie sklepu bo zapasy mizerne zostały i czekam z niecierpliwością na możliwość zrobienia zakupów w nowym starym sklepie :)

Jeśli tylko uda nam się to wszystko ogarnąć, to odblokujemy możliwość składania zamówień jeszcze przed weekendem, a wysyłka po Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dane klientów pozostaną stare, czy trzeba będzie rejestrować się od nowa?

Czy pojawią się drożdżeWhite Labs?

 

Aleś Ty niecierpliwy poczekaj jeszcze parę dni. Daj dziewczynie spokój. Ma dość pracy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożdże płynne, angielskie słody i amerykańskie chmiele pojawią się w połowie stycznia. Dane klientów, wraz z przynależnymi rabatami pozostaną takie same.

Fakt, roboty trochę mam, a postępy pewnie widać na stronie :) Ciężko mi teraz zbierać zamówienia, jak jeszcze nie wszystko zostało zaktualizowane. Mam jeszcze sporo nowych produktów do wrzucenia.

Mam nadzieję, że ze wszystkim uporam się do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, roboty trochę mam, a postępy pewnie widać na stronie :) Ciężko mi teraz zbierać zamówienia, jak jeszcze nie wszystko zostało zaktualizowane. Mam jeszcze sporo nowych produktów do wrzucenia.

Mam nadzieję, że ze wszystkim uporam się do piątku.

 

Toż mówię dajcie dziewczynie na razie spokój. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadę sprawdzać czeski sklep stacjonarny i wysyłkowy http://www.pivotekahavirov.cz oraz coopers.cz i http://www.domacimikropivovary.cz/ wszystko w Havirovie.

Jak wrócę to opisze ceny i dostępność towarów. Znając życie i tak pewnie już ktoś tu te sklepy zweryfikował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest być wiernym Piwodziejowi - kontakt z nimi jest bardzo utrudniony (maile nie dochodzą, nawet te wysyłane z formularza na stronie sklepu!), realizacja zamówienia jest ślamazarna, że o szczątkowym asortymencie nie wspomnę. Kupowałbym u nich więcej, tylko nie mam co kupować. Z listy ok. 15 potrzebnych mi wkrótce rzeczy nie ma w sklepie ani jednej (płynne drożdże, słód, chmiel, żadne wynalazki).

 

Nie zdziwię się, jak w ogóle zamkną działalność detaliczną. Już teraz zamawiając cokolwiek czuję się jak intruz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.