Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze się zastanawiam dlaczego terminy oczekiwania w sklepach piwowarskich są tak długie. Dla mnie są to artykuły "pierwszej piwowarskiej potrzeby". Słody - drożdże - kapsle. Powinny być dostępne od ręki. Dziś mija pięć dni jak puściłem przelew za zakupy do browamatora. I weekend bez warzenia. A poniedziałek pewnie mają wolny ;(.

A ja chcę towaru !!!

Wystarczyło do nich zadzwonić. Jak mi zależało na terminie to dzwoniłem i nigdy mi nie odmówiono, czy to w BA czy u Tomka w HB. W sumie to u Tomka było najszybciej. Szkoda, że się tak pozmieniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się zastanawiam dlaczego terminy oczekiwania w sklepach piwowarskich są tak długie. Dla mnie są to artykuły "pierwszej piwowarskiej potrzeby". Słody - drożdże - kapsle. Powinny być dostępne od ręki. Dziś mija pięć dni jak puściłem przelew za zakupy do browamatora. I weekend bez warzenia. A poniedziałek pewnie mają wolny ;(.

A ja chcę towaru !!!

Wystarczyło do nich zadzwonić. Jak mi zależało na terminie to dzwoniłem i nigdy mi nie odmówiono' date=' czy to w BA czy u Tomka w HB. W sumie to u Tomka było najszybciej. Szkoda, że się tak pozmieniało ;)[/quote']

Ostatnio w BA mnie pozytywnie zaskoczyli :) W niedzielę zamówienie a w środę dostawa.....toż to szok :) ,ale przedostatnim razem 6 dni czekania było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przemierzałem niespodziewanie groby i inne ulice D. Śląska w rejonie wsi Bartoszówek, niedaleko Strzegomia (kobita i teściowa wymusiły wyjazd na groby przed Wszystkimi Świętymi). Po zlokalizowaniu na GPS okazało się, że jesteśmy w pobliżu Kostomłotów i Piotrowic. Szybki telefon do CP, zapytanie o drobne zamówienie (którego nie opłacałoby się wysyłać kurierem - rurki fermentacyjne, kapsle), pół godziny i odbiór osobisty załatwiony ;) Wielki + dla CP za wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu i zaoszczędzenie kosztów przesyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wystawie laurke dla CP. We wtorek złożyłem zamówienie na w sumie około 20 produktów. Płatność z góry, ale po 2 godzinach przypomniałem sobie, że zapomniałem o drożdżach. Telefon do CP, miła Pani mówi żeby zrobić kolejne zamówienie, a koszt przesyłki będzie z pierwszego zamówienia. Paczkę otrzymałem w piątek koło południa. Wszystko porządnie opakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, trza było pytac. Może dałbym radę poratować.

Jak mi umarł śrutownik to w CP też wzięli to pod uwagę.

W sumie to mam na stanie ponad 40 kg słodów i z kilo chmielu ;)

Ale brakuje mi języczków uwagi typu carafa III w oszałamiającej ilości 125 g.

 

Chodzi mi tylko o to, że w sklepach piwowarskich rzeczy typu słód, chmiel lub drożdże powinny być wysyłane na cyku - od razu, a nie, że sprawdzam stan zamówienia a tam po 6 dniach od kasy - "skierowano do pakowania" ;)

 

Jak ktoś zakłada sklep z akcesoriami piwowarskimi, albo już taki ma! to niech wsłucha się w głos "ludu" - szybkość przesyłki jest bardzo istotna. No i pozostaje kwestia taka, że nieraz w trzech sklepach trzeba kupować, żeby wszystko zgromadzić co potrzeba.

 

Z moich doświadczeń na razie najlepsza obsługa - szybkość pakowanie i kontakt był w twojbrowar.pl a przerobiłem już prawie wszystkie sklepy dla piwowarów. Najwięcej kupuję w browamatorze, bo ma najszerszy asortyment, (no jeszcze centrum piwowarstwa ma też sporo) ale boli mnie ten czas oczekiwania - w sumie przeważnie co najmniej 7 dni, a cudów nie zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest że czas realizacji zależy w dużej mierze od ilości zamówień w danym sklepie. W Hand - Bro zamówiłem o godz 12, za chwilę dostałem telefon żeby przesłać potwierdzenie przelewu, 12.59 towar wysłany, następnego dnia u mnie. Mam nadzieję na podobną obsługę jak sklep się rozkręci, czego przy okazji życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep Twój Browar kończy juz dzialalność, coś wiecie?

Szkoda by było, lubiłem ten sklep.

Ja nic nie wiem, ale na to wskazuje ostatni mail. Ostatnio to drożdży brak - suche są oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep Twój Browar kończy juz dzialalność, coś wiecie?

Szkoda by było, lubiłem ten sklep.

Dostałem dziś jakiegoś maila z wyprzedażami, ale ciężko coś z tego wnioskować.

Ja też lubię ten sklep, swego czasu miał bardzo ciekawą ofertę, niestety ostatnio mocno się zmniejszyła.

Poza tym sumiennie i szybko realizuję zlecenia, co dla mnie jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię ten sklep, jednak w chwili obecnej w kiedy w promocji mają tylko słody karmelowe/palone, a słodów podstawowych nie ma nawet w normalnych cenach to średnio widzą mi się tam zakupy. Ostatnio w ogóle jakoś ciężko w przystępnej cenie zakupić słody podstawowe gdziekolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w Hand - Bro nie widać zmian. Tło mało czytelne, strona ogólnie przeładowana ozdobnikami, te kwiatki, cegiełki i inne bzdety zupełnie nie potrzebne. Brak zdjęć produktów, no i, co w ogóle jest zaskakujące brak składów zestawów. Ktoś ma kupić zestaw nie wiedząc, co on zawiera? Dość dziwne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w Hand - Bro nie widać zmian. Tło mało czytelne, strona ogólnie przeładowana ozdobnikami, te kwiatki, cegiełki i inne bzdety zupełnie nie potrzebne. Brak zdjęć produktów, no i, co w ogóle jest zaskakujące brak składów zestawów. Ktoś ma kupić zestaw nie wiedząc, co on zawiera? Dość dziwne podejście.

Spokojnie, daj nowemu sprzedawcy trochę czasu. Kilka dni minęło dopiero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w Hand - Bro nie widać zmian. Tło mało czytelne, strona ogólnie przeładowana ozdobnikami, te kwiatki, cegiełki i inne bzdety zupełnie nie potrzebne. Brak zdjęć produktów, no i, co w ogóle jest zaskakujące brak składów zestawów. Ktoś ma kupić zestaw nie wiedząc, co on zawiera? Dość dziwne podejście.

Nie od razu Kraków zbudowano,zobaczymy za rok czy dwa jeśli nic się nie zmieni przyjdzie czas na krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony promocjami zrobiłem małe zamówienie w TwojBrowar. Łącznie zebrałem tylko ok 6kg a za przesyłkę chcą 16zł. :beer:

Może ktoś z Warszawy lub okolic chce się dorzucić do zamówienia i do partycypowania w kosztach przesyki? Do 30kg jeszcze sporo brakuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony promocjami zrobiłem małe zamówienie w TwojBrowar. Łącznie zebrałem tylko ok 6kg a za przesyłkę chcą 16zł. :beer:

Może ktoś z Warszawy lub okolic chce się dorzucić do zamówienia i do partycypowania w kosztach przesyki? Do 30kg jeszcze sporo brakuje. :)

Jacek, dokup słodu i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, jestem początkującym piwowarem, zrobiłem oczywiście już swojego pierwszego brew-kita i chciałem zacząć warzyć SWOJE piweczko. Gdzie w okolicy Krakowa (Niepołomic) jest sklep naszymi artykułami (słód, chmiel, drożdże itd.). Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, dokup słodu i będzie ok :P

A myślisz, że nie próbowałem? Tylko po co mi 20kg słodu melanoidynowego, czy też jakiegoś innego karmelowego czy specjalnego? Bo nie mają aktualnie w ofercie żadnych słodów podstawowych. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że nie próbowałem? Tylko po co mi 20kg słodu melanoidynowego, czy też jakiegoś innego karmelowego czy specjalnego? Bo nie mają aktualnie w ofercie żadnych słodów podstawowych. :P

No to trzeba zrobić zamówienie w Poznaniu, Bydgoszczy albo Gdańsku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.