Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Od siebie dodam mieszane uczucia co do sklepu Decortrend.pl (czyli swip_2009 na Allegro).

Na plus najtańsze fermentatory na rynku z ładną skalą, również cenowo niektóre rzeczy tańsze niż w sklepach dla piwowarów. Szybka wysyłka, czasami jakiś gratis.

 

Na minus kiepsko zapakowane przesyłki - często jest to jakiś cienki karton i trochę folii stretch, co skutkuje poobijanym sprzętem itp. (ostatnio miałem dwa razy rozbity gąsior do wina...)
Na szczęście zamawiając wiadro mamy towar dodatkowo zabezpieczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu kupowałem kilka rzeczy w Decortrend.pl, ogólnie towar zgodny z opisem ale...... Kupiłem też balon 25l z szelkami. Co się okazało takie z niego 25 litrów, że pod szyjkę wchodzi 22 litry. Zadzwoniłem do sklepu i Pani zdziwiona obiecała że zajmie się sprawą i do tej pory cisza. Jedyne co na plus to, że potrafiła ładnie wywinąć się "niezadowolonemu" klientowi.

Na balonie lakierem zaznaczone jest 20 litrów. Każda warka 21l zaczyna się czy też kończy zewnętrzną pianą.

post-11238-0-23632900-1457042228_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słoje takie są. 25l może i one mają ale dosłownie po sam rant. Spoko sprzęt do leżakowania lambików i podobnych piw, do burzliwej bym w życiu nie użył. Sklep Ci nie pomoże bo oni nie są producentem i tylko przekazują dalej dane producenta. A producent się obroni bo po sam rant może i faktycznie jest 25l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, więc wolę przestrzec przed zakupem chmielu amarillo 2015 ze sklepu robiepiwo.pl. Generalnie zakupy w porządku szybka wysyłka itd. jednak chmiel na pewno nie był świeży, był to wzorzec kwasu izowalerianowego, do tego kolor jakiś szarobury. Napisałem do sklepu, odpisali, że chmiel kupili w 2015r ze znanej hurtowni i mają na to fakturę a chmiel jest dobry... Wygląda na to że się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, więc wolę przestrzec przed zakupem chmielu amarillo 2015 ze sklepu robiepiwo.pl. Generalnie zakupy w porządku szybka wysyłka itd. jednak chmiel na pewno nie był świeży, był to wzorzec kwasu izowalerianowego, do tego kolor jakiś szarobury. Napisałem do sklepu, odpisali, że chmiel kupili w 2015r ze znanej hurtowni i mają na to fakturę a chmiel jest dobry... Wygląda na to że się nie znam...

Z Amarillo będą różne cuda w tym roku chmiel trudno dostępny i bardzo drogi więc niektórzy rzeźbią jak mogą   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy wiecie może jaką sklepy zakładają wydajność sprzedając zestawy z recepturami?

Bo np. centrum piwowarstwa uczciwie podaje 80%, co jest dla mnie problemem, bo chociaż się staram to zawsze mi zabraknie objętości albo blg.

Ale za to taki homebeer.. zwykle mam więcej piwka, albo bardziej ekstraktywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Do listy sklepów dla domowych piwowarów dołączam jeszcze jeden sklep: www.farmarik.pl.  Sklep dopiero co rozpoczął działalność na rynku Polskim, ale na Słowacji i w Czechach zyskał wielu zadowolonych klientów :)   

Ceny m.in. za słody i chmiel były sprawdzone? ;) 1kg słodu pilzneńskiego za 24zł to trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne opisy niby-to-po-polsku

 

 


Kod produktu: 051.194.9. FARMARIK ma już w ofercie 26 odmian słodu ! Wszystkie słody jęczmienne wyprodukowane są z najlepszego jęczmienia 2-klasy oraz są fachowo przygotowane zgodnie z ustalonymi standardami jakości. Poza belgijskimi słodami BREWFERM, mamy dostępne również niemieckie słody Weyermann. Nie sprzedajemy przemiału, ponieważ szybko traci większą część swojego aromatu. Słód należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. SŁODY PODSTAWOWE: słody jęczmienne z EBC do 50 wykorzystywane są jako słody podstawowe aż do 100%. Bohemian Pilsner 3-4 EBC dostosowany został specjalnie do właściwości "Bohemian" - nadaje piwu pełnego ciała, złotego koloru i złożonego słodowego smaku. Może być użyty w 100%.

(wytłuszczenia moje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,
sklep Homebrewing.pl we współpracy z Browarem Gryfus przygotował kody rabatowe na zakupy o wartosci 10% i 5%:

  • BROWAR GRYFUS 01 (zniżka 10% x 5szt)
  • BROWAR GRYFUS 03 (zniżka 5% x 25szt)

Warunki wykorzystania kodów:

  • wchodzimy na www.homebrewing.pl
  • robimy zakupy
  • kody będą ważne do 09.10.2016 lub wyczerpania puli
  • kody można wykorzystać maksymalnie do 500zł
  • kody nie działają na produkty, które są już w promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

sklep Homebrewing.pl we współpracy z Browarem Gryfus przygotował kody rabatowe na zakupy o wartosci 10% i 5%:

  • BROWAR GRYFUS 01 (zniżka 10% x 5szt)
  • BROWAR GRYFUS 03 (zniżka 5% x 25szt)

Warunki wykorzystania kodów:

  • wchodzimy na www.homebrewing.pl
  • robimy zakupy
  • kody będą ważne do 09.10.2016 lub wyczerpania puli
  • kody można wykorzystać maksymalnie do 500zł
  • kody nie działają na produkty, które są już w promocji

 

Coś nie zadziałało...Złożyłem zamówienie za prawie 300zł. Kod niby przyjęło a cena do zapłaty została taka sam...Dlaczego?

Edytowane przez pingwin71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Conrados, dnia 03 październik 2016 - 09:22, napisał: Witam, sklep Homebrewing.pl we współpracy z Browarem Gryfus przygotował kody rabatowe na zakupy o wartosci 10% i 5%: BROWAR GRYFUS 01 (zniżka 10% x 5szt) BROWAR GRYFUS 03 (zniżka 5% x 25szt)​​ Warunki wykorzystania kodów: wchodzimy na www.homebrewing.pl robimy zakupy kody będą ważne do 09.10.2016 lub wyczerpania puli kody można wykorzystać maksymalnie do 500zł kody nie działają na produkty, które są już w promocji Coś nie zadziałało...Złożyłem zamówienie za prawie 300zł. Kod niby przyjęło a cena do zapłaty została taka sam...Dlaczego?

 

Już działa, informacja odnośnie tego zamówienia wysłałem na mejla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Interesuje mnie jak poszczególne sklepy internetowe pakują słody w gotowych zestawach. Jeżeli zestaw składa się z kilku słodów, to standardem jest że każdy ze słodów pakuje się osobno, czy jednak dopuszcza się pakowanie wszystkich słodów do jednego worka?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesuje mnie jak poszczególne sklepy internetowe pakują słody w gotowych zestawach. Jeżeli zestaw składa się z kilku słodów, to standardem jest że każdy ze słodów pakuje się osobno, czy jednak dopuszcza się pakowanie wszystkich słodów do jednego worka?

Pozdrawiam

W TB mieszali. Z tego co pamiętam to przynajmniej specjalne tak były pakowane. Ale już jakiś czas zestawów nie zamawiam więc mogło się coś zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.