Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A nie lepiej w sklepie kupić w jakimś monopolowym? Lub iść do jakiegoś pubu aby ci odkładali butelki. :)

Już w ten sposób kombinowałem i skończyłem z kilkoma skrzynkami zagrzybiałych butelek. Nienawidzę z tym walczyć, już wolę zapłacić trochę i mieć czyste butelki czekające tylko na dezynfekcję.

 

Widziałem, że są tutaj: http://sklep.promet....warstwo-butelki sam tam jeszcze niczego nie brałem

Dzięki. Cena do przyjęcia, na dniach prawdopodobnie zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli kogoś to interesuje to zamówiłem z powyższego sklepu 45 butelek 'Amber'. Niestety przy większej ilości koszty wysyłki wzrastają. Ogólnie biznes średnio się opłaca, ale jak ktoś potrzebuje czystych butelek na gwałt to polecam. Doszły szybko i w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem z kilkoma skrzynkami zagrzybiałych butelek. Nienawidzę z tym walczyć, już wolę zapłacić trochę i mieć czyste butelki czekające tylko na dezynfekcję.

Polecam NaOH - samo myje.

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaOH to jedyne czego używałem do mycia skrajnie brudnych butelek. Mocno zabrudzone butelki trzeba zalewać nim po 3 razy, a zdaża się, że ekstremalnie ciężkie przypadki nawet po tym nie są do końca czyste. Masa roboty z tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaOH + ciepła woda (z kranu) i tak jak napisał jaras... samo myje. Zimny trzeba zalewać na dobę albo i dłużej żeby wyżarło najbardziej zleżały maras.

 

Wysłane z Nokii 3210 za pomocą kodów SMSowych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy cierpliwość - zostaw je na dobę czy dwie w stężeniu 4% i nie trzeba będzie nic poprawiać.

Ewentualnie zalej wybielaczem chlorowym i zostaw - życie puści butelkę, nieważne jak mocno się trzyma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stacjonarny sklep dla piwowarow

 

http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=36356978

 

Marcin Bauer

Marxam Project Marcin Bauer

Wodna 2

30-556 Kraków

tel. 512 815 913 (08:00-18:00)

tel. 602 421 525 (10:00-18:00)

sklep@marxam-enology.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poprzez youtube trafiłem nahttp://www.malinowynos.pl/ ul. Pelczara 46, 38-200 Jasło

Szału nie ma, a wręcz skromnie, ale co nieco mają (nastawieni raczej na winiarzy). Głównie sprzęt.

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.