Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że na tapecie jest sklep w którym robię zakupy. W twojbrowar zrobiłem na razie tylko 3 zamówienia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda przesyłka elegancko dochodziła w 2 dni. W najbliższych dniach przymierzam się do kolejnej, wiec zobaczymy w ile tym razem się wyrobią.

 

Edit. Zapytałem czy mają na stanie filtratory z oplotu i odpowiedź przyszła za 2 minuty. To też jest ważne.

Pewnie, że kontakt z klientem jest ważny, ale sam mogłeś sprwadzić na stronie, czy mają w ofercie i na stanie oplot. W ten sposób robisz im tylko dodatkową robotę i zabierasz czas, który mogliby wykorzystać na realizację zamówień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. Zapytałem czy mają na stanie filtratory z oplotu i odpowiedź przyszła za 2 minuty. To też jest ważne.

 

To masz szczęście. Dwa miesiące temu wysłałem zapytania do Twojbrowar.pl i Piwodzieja o pojemność worka filtracyjnego i do dzisiaj zero odpowiedzi. Mocno olewcze podejście zważywszy na to, że w obu tych sklepach zostawiłem wcześniej po kilkaset zł. Swoją drogą ciekaw jestem ile jeszcze czasu TB będzie mamić klientów wizją zapłaty kartą (logo Visy i MC na stronie), skoro takowych nie obsługują. Swoje pierwsze zamówienie u nich złożyłem właśnie z zamiarem płatności kredytówką, a przy wybieraniu opcji zapłaty zonk...

 

Co do terminu wysyłki to muszę pochwalić Centrum Piwowarstwa. W zeszłym tygodniu złożyłem zamówienie w środowy wieczór, przelew wysłany w czwartek rano a paczka była u mnie już następnego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2014r. (piatek) złożyłem zamówienie w TB. Przed chwilką do mnie kurier przyjechał z przesyłką (29.01.2014r - wtorek).

Muszę pochwalić TB za .... pakowanie chmielu. Chmiel pakują próżniowo! A nie w jakieś woreczki czy torebeczki papierowe. W woreczki i torebeczki to można sobie kanapkę wsadzić na drugie śniadanie. :) Jestem zadowolony z TB. Jutro warzenie piwka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale ostatni mój post został usunięty. Specjalnie się pod tym kontem zarejestrowałem, bo nie chciałem wtopić.

Zaryzykowałem i zamówiłem na stronie www.robiepiwo.pl Przesyłka zrealizowana ekspresowo. Zamawiałem zestaw surowców XXL Koźlaka. Wszystko spakowane jak w opisie 2 x L bez konieczności warzenie jednorazowo 40 litrów. Chmiel pakowany próżniowo. Ja polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usunąłem Twój wpis, bo jeżeli pojawia się nowy użytkownik i jego pierwszy post to pytanie o nowopowstały sklep, to różnie bywa z intencjami pytającego. Zwłaszcza, że ilość linków z adresem tego sklepu którzy dodają zapewne właściele jest znaczna. https://www.google.pl/#q=%22robiepiwo.pl%22&start=10

Dla mnie to po prostu zwykły spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się homebrewing po raz pierwszy się zawiodłem paczka jak zawsze ekspres, ale Dori gdzie długopis :D , czy Janusz zawalił sprawę :) ale paczka za to zapakowana jak do Iraku by miała jechać córcia prawie 20 min się męczyła z rozpakowaniem normalnie błogi spokój w domu.

Edytowane przez danol148
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się homebrewing po raz pierwszy się zawiodłem paczka jak zawsze ekspres, ale Dori gdzie długopis :D , czy Janusz zawalił sprawę :) ale paczka za to zapakowana jak do Iraku by miała jechać córcia prawie 20 min się męczyła z rozpakowaniem normalnie błogi spokój w domu.

Cieszę się, że przynajmniej córka zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się skusiłem i zrobiłem zamówienie na www.piwniczka.org

Przelew zrobiłem w środę popołudniu, paczka wysłana w czwartek kurierem i dzisiaj już ją mam u siebie. Najbardziej mnie cieszy to śrutowanie za darmo bo praktycznie cała reszta sklepów za to kasuje :) Kupiłem trochę śrutowanych słodów, 2 chmiele i mech irlandzki, wszystko elegancko zapakowane (chmiel próżniowo) w porządnym, twardym kartonie.

Kontakt z nimi też bez zarzutu, na maile odpowiadają bardzo szybko, a jak o coś pytałem po zakupie jeszcze przed przelewem to do mnie zadzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwójBrowar nie ma własnego tematu?

W każdym razie: byłbym wdzięczny gdyby ktoś robił u nich zakupy i pozwolił sobie dołożyć do zamówienia trochę chmielu. Opłaciłbym wysyłkę do mnie (chyba, że ktoś niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego mieszka, to podjechać mógłbym), a jeszcze jakiś trunek bym postawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zadzwoń do nich i poproś o przesyłkę listem poleconym

Pisałem maila, wysyłają tylko gieelesem.

 

OK, nieaktualne, znalazłem dobrą duszę.

Edytowane przez Szinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na tapecie jest sklep w którym robię zakupy. W twojbrowar zrobiłem na razie tylko 3 zamówienia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda przesyłka elegancko dochodziła w 2 dni. W najbliższych dniach przymierzam się do kolejnej, wiec zobaczymy w ile tym razem się wyrobią.

 

Edit. Zapytałem czy mają na stanie filtratory z oplotu i odpowiedź przyszła za 2 minuty. To też jest ważne.

Pewnie, że kontakt z klientem jest ważny, ale sam mogłeś sprwadzić na stronie, czy mają w ofercie i na stanie oplot. W ten sposób robisz im tylko dodatkową robotę i zabierasz czas, który mogliby wykorzystać na realizację zamówień :)

 

Sprostowanie. Przy filtratorze było napisane że nie ma go na magazynie, więc zapytałem kiedy będzie. Po minucie był już do kupienia i przy okazji dostałem wiadomość że mają na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

sklep homebrewing.pl również w ten sposób pakuje chmiel. Woreczki są z zamknięciem strunowym.

 

Zamawiałem jakoś w grudniu i miałem chmiel zapakowany próżniowo (gotowy zestaw surowców; zacieranie). Można by zaznaczyć w pierwszym poście, który sklep wysyła chmiel w woreczkach strunowych (tak zapakowany chmiel dostałem od np. homebeer.pl)? Ogólnie na resztę sklepów (BA, CP, HB) nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa póki co... ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytałem kiedyś, że któryś sklep realizuje receptury. Posiada ktoś wiedzę, który to?

homebrewing.pl ma arkusz kalkulacyjny, w którym podajemy jakie ilości posczególnych surowców potrzebujemy i na podstawei tego, realizowane jst zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeszukując znany serwis aukcyjny , znalazłem taki sklep w Krakowie http://marxam-enology.pl . Oferta głównie dla winiarzy ale też dla nas piwowarów też coś się znajdzie . Sklep funkcjonuje też jako stacjonarny i to blisko mojego miejsca zamieszkania :) .

Edytowane przez pablokrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.