Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki jest sens polecania takich sklepów. Oferta prawie żadna (dla piwowarów, reszty nie sprawdzałem), a to co jest ma ceny z kosmosu - 100g Marynki za 11 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkąd część sklepów wprowadziła usługę wysyłki za pomocą paczkomatów wybierałem te u których ta opcja istnieje (tylko 9,9 zł za wysyłkę) i nie mają zbyt wygórowanych cen (euro-win.pl; zwłaszcza jak coś jeszcze winiarskiego kupowałem), ale ostatnio bardzo mnie zaciekawiła cena wysyłki w homebeer.pl - 13,9 zł do 30 kg. Szczerze polecam!

 

Poza tym nie wiem, czy ktoś zauważył, iż ceny ekstraktów Bruntala spadły. W piwowin.pl co prawda tylko odbiór osobisty, ale homebeer.pl ekstrakt WES-owy bez problemów wysyła.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem, czy ktoś zauważył, iż ceny ekstraktów Bruntala spadły.

 

Z tego co wiem w http://alepiwo.pl taka cena na Bruntala jest od początku. Poza tym sklep też prowadzi wysyłkę paczkomatem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ktoś kupował ostatnio ze skepu Twój Browar lub Ale Piwo?

 

bardzo mnie interesuje praktyczny czas dostawy

No właśnie po raz pierwszy TB mnie rozczarowało. Normalnie czas realizacji był szybki, tj. do 48h od zaksięgowania zetów. Tym razem zamówienie złożyłem w zeszły poniedziałek, zaksięgowano we wtorek, a przesyłki jak nie było tak nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem i dostałem szybką odpowiedź z przeprosinami. Czas wydłużył się ze względu na zamknięcie roku. Dostałem zapewnienie, że max wczoraj, albo dziś paczka dotrze. Nie dotarła. Tydzień to naprawdę długo jak na dzisiejsze standardy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po raz pierwszy TB mnie rozczarowało. Normalnie czas realizacji był szybki, tj. do 48h od zaksięgowania zetów. Tym razem zamówienie złożyłem w zeszły poniedziałek, zaksięgowano we wtorek, a przesyłki jak nie było tak nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem i dostałem szybką odpowiedź z przeprosinami. Czas wydłużył się ze względu na zamknięcie roku. Dostałem zapewnienie, że max wczoraj, albo dziś paczka dotrze. Nie dotarła. Tydzień to naprawdę długo jak na dzisiejsze standardy :/

Ja zamawiałem we czwartek a wczoraj paczka już była w domu. Miałeś pecha ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po raz pierwszy TB mnie rozczarowało. Normalnie czas realizacji był szybki, tj. do 48h od zaksięgowania zetów. Tym razem zamówienie złożyłem w zeszły poniedziałek, zaksięgowano we wtorek, a przesyłki jak nie było tak nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem i dostałem szybką odpowiedź z przeprosinami. Czas wydłużył się ze względu na zamknięcie roku. Dostałem zapewnienie, że max wczoraj, albo dziś paczka dotrze. Nie dotarła. Tydzień to naprawdę długo jak na dzisiejsze standardy :/

Ja zamawiałem we czwartek a wczoraj paczka już była w domu. Miałeś pecha ;)

No to nieźle. U mnie paczka będzie dopiero dzisiaj, czyli 7 dni roboczych od zaksięgowania. Ciekawe dlaczego zamówienia składane później wyszły wcześniej ;] Dziwne i trochę mi daje do myślenia. Wszystkiego pechem wytłumaczyć się nie da ;) W każdym razie zapowiada się bardzo pracowity weekend w Piwnym Ulu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu złożyłem zamówienie w Piwodzieju i zapłaciłem przelewem natychmiastowym (pieniądze są na koncie po 15 sekundach od zlecenia przelewu). Wszystko spoko, w pon. dostałem info, że pieniądze dotarły i zamówienie jest potwierdzone. Myślę sobie, że spoko no i czekam... Pewnie przed weekendem wyślą. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że przez cały, pracujący tydzień nie dali rady tego zrobić, co więcej, informując w piątek, że "aktualny status zamówienia to w trakcie kompletowania".

 

Kurde, widzę że czas realizacji zamówień idzie zgodnie ze standardem wyznaczonym przez Browamatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupuje w piwopiweczko , zamówienie 15kg różnych słodów do ześrutowania wysłane o 13 , zostało zrealizowane w tym samym dniu

i o 15 następnego dnia kurier dostarczył pod drzwi . Robią wysyłkę do paczkomatów i mają szybkie płatności PayU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 2 sklepy, o których nie widziałem żadnej wzmianki na forum

 

1. robiepiwo.pl

Duży wybór gotowych zestawów surowców do zacierania w niskich cenach i każdy można kupić w 3 wersjach: na 20l, 25l i 40l. Z maila, którego od nich dostałem wynika, że przy kupnie niedużej ilości słodów można też liczyć na ześrutowanie gratis

 

2. piwniczka.org

Wybór taki sobie, ale mają słody w bardzo dobrych cenach i nie kasują za śrutowanie.

 

Od razu mówię, że w żadnych z nich nic nie kupowałem, więc nic konkretnego na ich temat nie powiem, ale pewnie w lutym się skuszę jak już będę miał cały sprzęt na zacieranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o czas dostawy m.in. w TB, dziś dostarczono mi paczkę z zamówieniem złożonym w zeszły poniedziałek zapłaconym tego samego dnia. Przelew został zaksięgowany we wtorek i byłem mocno zaskoczony, że nie zdążyli z przesyłką na weekend. Wcześniej realizowali dużo szybciej, nie wiem czy teraz już tak będzie, czy to tylko wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to, chmiel 2013 był już w październiku 2013, przynajmniej Polski, Czeski i Niemiecki. Z pozostałych faktycznie korzystam ze zbiorów 2011-12 wykańczając zapasy. Poza tym teraz robię głównie lagery, a na te świeże z USA/ZN mogę spokojnie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na tapecie jest sklep w którym robię zakupy. W twojbrowar zrobiłem na razie tylko 3 zamówienia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda przesyłka elegancko dochodziła w 2 dni. W najbliższych dniach przymierzam się do kolejnej, wiec zobaczymy w ile tym razem się wyrobią.

 

Edit. Zapytałem czy mają na stanie filtratory z oplotu i odpowiedź przyszła za 2 minuty. To też jest ważne.

Edytowane przez RobertJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.