Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie z Piwodziejem kontakt bywa cięzki. I tak ostatniecznie wysłali niekompletne zamówienie bez jakiekoliwek informacji że nie mają już drożdży płynnych. Co prawda dołożyli w gratisie inne ale niestety nie wystartowały. I trzeba było domawiać gdzie indziej - strata czasu i pieniędzy za przesyłkę .

Edytowane przez ijon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłem w czeskim Hawierzowie (Havirov ) w sklepie http://www.pivotekahavirov.cz i moje wrażenia dość pozytywne. Porównując ceny np. brewkitów to na nie których można zaoszczędzić ponad 10 zł na innych rzeczach jest średnia przebitka. maja kilkanaście sprzętów potrzebnych do domowego wyrobu piwa(za wyjątkiem słodów pełno ziarnistych - a przynajmniej nie widziałem) jak i domowego wyszynku. Posiadają też piwne kosmetyki, oraz gadżety : szklanki, kalendarze czapki, breloki, książki i czasopisma. Jak ktoś będzie tam przejazdem to śmiało morze zajrzeć i coś ciekawego kupić :) Fajne sa zestawy piw Np. po tłumaczeniu na polski : "Rznij się księżno" - zestaw ciemnego i jasnego piwa do zrobienia rzniętego piwa. Koszt 50 CK zestaw zapakowany w ładny kartonik z okienkiem. Ooo i mają w swojej ofercie piwa z lokalnych manufaktur piwa - polecam pszeniczne z Czernej Hory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze narzekania na Piwodzieja i odczuwam potrzebę się nie zgodzić :)

Ja mam z nimi udaną współpracę i polecam ten sklep. Przesyłkę mam w cenie odrobiny benzyny na dojazd w 2 miejsca w Warszawie.

Co dla mnie ważne - dobry wybór słodów Castle Malting (kto używał, wie że warto), na dodatek idealnie ześrutowanych. Wybór chmielu w szyszkach (nie wiadomo czemu unikam granulatu), porządnie zapakowanego.

A o chwilowych kłopotach technicznych pisali już nieraz, podobno wynikają z jakiejś czkawki po stronie dostawcy softu. Zresztą ja tych kłopotów jakoś nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o chwilowych kłopotach technicznych pisali już nieraz, podobno wynikają z jakiejś czkawki po stronie dostawcy softu. Zresztą ja tych kłopotów jakoś nie doświadczyłem.

Jeżeli mogę przekazać sugestię (albowiem Adelę i Michała bardzo lubię), to chyba to nie pierwszy problem z pocztą, tudzież sklepem. Moja skromna rada, wyprowadźcie się z home.pl, tudzież z shopera (nie wiem gdzie jest problem), bo szkoda klientów. Jest w czym wybierać na rynku i na pewno znajdziecie firmę która Wam pomoże w takich problemach od ręki. A i parę złotych zaoszczędzicie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam na współpracę z piwodziejem, zamawiam umawiam się i odbieram (jak nie na mieście to na ursynowie)

Faktycznie ostatnio mają trochę pusto w sklepie(problemy z dostawcami drożdży) ale słód jest co mnie bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepsze zakupy robi się w BA. W pozostałych sklepach mają, ale wielkie G...

 

poza tym warunki na zgrupowaniu mieliśmy bardzo dobre i nieprawda że dach przeciekał zwłaszcza, że prawie nie padało ;)

 

spoko ja też swój sklep chwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja w BA robie zakupy z braku laku...owszem mają duży wybór słodów ale wcale nie tanio....drożdże tak samo...liczę że HB będzie teraz rządzić zresztą HB i Piwodziej myślę że to najkorzystniejsze sklepy...nie mogę powiedzieć nic złego. Czasem niema tego i tamtego ale trudno kurcze zadowolić zachcianki wszystkich....Jedyne co w każdym sklepie moim zdaniem powinno być zawsze to słód pilzeński monachijski pale ale i drożdże dolne i do Ale Marynka i lubelski to podstawa i wszystko jak to będzie dostępne cały czas to myślę że większość się będzie zaopatrywać regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje w tych sklepach akcesoriów do wyrobu wina, choćby podstawowych typu korki, chipsy dębowe czy pirosiarczyn potasu. Przez to będę znów zmuszony zamówić w BA, mimo że zamówienie wyszło mi 11 zł drożdże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej jakby u Dorotki było ładnie poukładane jak w sklepie (tylko gdzie jak nie ma miejsca),wolę do niej podjechać i jeszcze co nieco znaleźć,podejrzewam,że nie wszystko bedzie w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.