Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie sugeruję. Dlaczego w Polsce panuje przekonanie, że każdy musi być złodziejem?

 

ps. Rachunek świadczy o zwolnieniu z kasy fiskalnej z powodu małych obrotów, jeśli o to ci chodzi.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruję. Dlaczego w Polsce panuje przekonanie, że każdy musi być złodziejem?

Moim zdaniem taki post to powód dla kontroli.

A dlaczego takie przekonanie, bo tylko Polak Polaka chce wyruchać - jeszcze się nie przekonałeś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruję. Dlaczego w Polsce panuje przekonanie' date=' że każdy musi być złodziejem?[/quote']

Moim zdaniem taki post to powód dla kontroli.

A dlaczego takie przekonanie, bo tylko Polak Polaka chce wyruchać - jeszcze się nie przekonałeś o tym?

Adaś, nie ma powodów do nerwów. Jake opisał fakt, żadnych insynuacji przecież nie prowadzi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A kimże Ty jesteś, za przeproszeniem, żebyśmy Twoją osobistą rekomendację mieli poważać? Poza tym, co ten sklep sprzedaje dla piwowarów? Konfitury?

 

 

 

No zaraz, to jest forum na temat piwa, dyskusja toczy się na temat gdzie można kupić dobre piwo to polecam to co sam poznałem. Sklep jest naprawdę dobrze wyposarzony, ceny jak dla mnie też ok także polecam.

 

Chmieli i słodów tam nie ma.

 

Dziękuję Wiktorze, masz rację, to nie reklama tylko obiektywna wypowiedź na temat jednego ze sklepów na rynku. Jak znajdę jeszcze jakiś sklep, o którym tutaj nie pisaliście to napewno dodam adres na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, to jest forum na temat piwa, dyskusja toczy się na temat gdzie można kupić dobre piwo to polecam to co sam poznałem. Sklep jest naprawdę dobrze wyposarzony, ceny jak dla mnie też ok także polecam.

 

Chmieli i słodów tam nie ma.

 

Dziękuję Wiktorze, masz rację, to nie reklama tylko obiektywna wypowiedź na temat jednego ze sklepów na rynku. Jak znajdę jeszcze jakiś sklep, o którym tutaj nie pisaliście to napewno dodam adres na forum.

Sklepy dla piwowarów to nie to samo co sklepy dla piwoszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może adres forum jest mylący, bo to nie jest forum na temat piwa, a na temat piwowarstwa domowego, sklepy które są w tym wątku nie sprzedają piwa tylko surowce/sprzęt do niego. Poza tym nie dziw się że jak wchodzisz na forum z butami i od pierwszego postu walisz "rekomendację" sklepu to wszyscy na Ciebie naskakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, to jest forum na temat piwa, dyskusja toczy się na temat gdzie można kupić dobre piwo to polecam to co sam poznałem.

może adres forum jest mylący, bo to nie jest forum na temat piwa,

Wiktorze, logo jednoznacznie sugeruje: Piwo.org. Forum piwowarów domowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.