Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

I przykra informacja - no more Propagator, Wyeast drożdże pakuje już tylko w Activator XL

No to pojechali. Sądziłem, że te kilkanaście podstawowych szczepów dalej będą robić w Propagatorach, a tylko te ciekawsze w rozmiarze XL (Thames Valley czy French Saison, na ten przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechałem do przychodni i google pokazywały że znajduje się 500 metrów od faktycznej siedziby. O szukaniu hotelu Rychwałd nie wspomnę.

My z Dorotą trafiliśmy bez problemu. Widocznie tak jest jak komu zależy :)

Podobnie jest ze sklepem w Mikołowie - ja wiem jak tam dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Macie mnie:P no może nie dokładnie bo wjazd jest od strony ul.Wyzwolenia. Jest to sklep internetowy nie ma sklepu stacjonarnego i dlatego wszystkie odbiory osobiste wiążą się z wcześniejszą informacją i dogadaniem się co i jak. Firma kogucik to nie jest może zumi nie potrafi znaleźć tej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browamator ma już chyba nowe ceny słodu. Kupiłem jeszcze w tym tygodniu po starej cenie 25kg słodu pale ale za 105zł, teraz widzę że worek kosztuje już ponad 125zł. Masakra, ciężki rok czeka piwowarów domowych, jak i browary. Koszty rosną, a pić się chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że chmiel jest w papierowej (pewnie podfoliowanej) kopercie?

 

Jeśli tak to nie da się tego raczej bez jakiegoś pojemnika przechowywać w zamrażalce.

a dlaczegóż to? worki są wielowarstwowe z zamknięciem strunowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, musicie zainwestować w lepsze opakowania. Paczka po rozpakowaniu wygląda tak:

http://dl.dropbox.com/u/4235014/sklep.jpg

Kupowałem do tej pory w trzech sklepach i w każdym miałem taką awarię, tak firmy kurierskie obchodzą się z przesyłkami. Ostatnio miałem pomieszany pilzeński z kramelowym ciemnym, część przebrałem a reszta mixu poszła do gara.

Następnym razem kup więcej, żeby nie było luzu w pudle to może nie rozwalą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma do czynienia z firmami kurierskimi na co dzień (sklep internetowy) i jedyny sposób to bardzo dobre zapakowanie przesyłki, nie szczędzenie na kartonie, wypełnieniu i streczu do pakowania. Naklejki "Uwaga szkło" itp. chyba nie robią większego wrażenia na kurierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.