Skocz do zawartości

łamanie regulaminu przez użytkowników forum


bnp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zostaw miejsce na 1 post dla 1 pana, może kiedyś coś zrozumie

Ten jeden pan tez pracuje w "gazie" i nie przechwala się że może mieć go za darmo. bnp beczysz jak baba, aż mi Cię żal. Sorry, ale nie wytrzymałem. :D uczciwie płacących piwowarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy patrzą na świat przez pryzmat własnego podwórka i nie potrafią zrozumieć że może być inaczej. Że może być normalnie.

Nie długo przyjdzie nam udowadniać, że nie jesteśmy wielbłądami. Z niesmakiem przeczytałem cały wątek, szkoda, bo to było chyba ostatnie ze znanych mi for, gdzie można było spokojnie posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niesmakiem przeczytałem cały wątek, szkoda, bo to było chyba ostatnie ze znanych mi for, gdzie można było spokojnie posiedzieć.

I myślę że dalej można ;) A pojedynczymi incydentami nie ma się co przejmować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele grup zawodowych w Polsce korzysta z profitów zgodnie obowiązującym prawem.

wszystko zależy od nastawienia. Jak powiem że w pracy piję i to jeszcze za pieniądze szefa, to wiele osób pomyśli że jestem pijak i złodziej, ale jak dodam że jestem głównym piwowarem to zmienia trochę postać rzeczy.

 

W Polsce jest tendencja nielubienia tych co mają lepiej - ja muszę płacić 55 zł za butlę z gazem i jak ktoś się chwali że ma prawie za darmo gaz to nie jest to przyjemne do czytania i może budzić pewne wątpliwości, niemniej komentarz Anteksa był trochę na wyrost i niezbyt fortunny.

 

Z drugiej strony na miejscu bnp, zamiast zdawkowo mówić że ma gaz za darmo powiedziałbym od razu o układzie w pracy - oskarżeń i tego wątku by nie było. Nie mniej jak teraz bnp wyjaśnił co i jak, powinien zostać przeproszony za takie oskarżenia, a panowie powinni podać sobie rękę i się pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie dziwcie się BMP, kto z Was nie przejmowałby się takimi słowami. Tu na forum raz napisane słowa pozostają na zawsze. Szanuje Anteksa nie rozumie Go, dlaczego milczy. Odstawcie minusy i emocje na bok.

Adminie zamkniesz wątek i zamieciesz wszystko pod dywan.

Makaronie tylko nie sądy proszę Cie.

Mamy wspólne hobby, zainteresowania szanujmy się nawzajem, nawet, jeśli popełniamy błędy to wystarczy się przyznać przeprosić

Na zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby złagodzić trochę temat, odnośnie powyższej dyskusji przypomniał mi się cytat z wieszcza,

myślę że moglibyśmy Adama posłuchać :D Panowie bnp i anteks:

 

"Lejcie do szklanki, Bijcie w kieliszki,

Wszyscy mężczyźni - moi braciszki!

Lejcie do szklanki

Moi braciszki!

Wszyscy mężczyźni - Każdy mój bliźni.

Wszystkie kobiety - Moje kochanki.

Bijcie w kieliszki, Lejcie do szklanki."

(A. Mickiewicz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elroy

Zrobię, tak jak napisałem wcześniej. Tego typu uwagi już sobie daruj.

chodziło mi o anteksa a nie o ciebie

 

 

przemo70

Ten jeden pan tez pracuje w "gazie" i nie przechwala się że może mieć go za darmo. bnp beczysz jak baba, aż mi Cię żal. Sorry, ale nie wytrzymałem. beer uczciwie płacących piwowarów

to co mam to moja sprawa - taka praca

a ty kegi gdzie zdobywasz, uczciwie kupując ? skąd masz pewność że koleś z allegro to nie paser ?

mam długi jęzor jak ktoś mnie obrazi lub wkurzy, normalnie jestem spokojnym człowiekiem

 

a mnie to nie obchodzi

na tym forum sami szowiniści

beczysz jak baba

ja raczej beczę jak chłop lub baran :smilies:

 

przemo70

 

Czy ty także tym postem mniemasz dalej że mam gaz nielegalnie ?`

Sorry, ale nie wytrzymałem. beer uczciwie płacących piwowarów

PRZECIEŻ WYJAŚNIŁEM ŻE MAM GO LEGALNIE

mało tobie ?

Edytowane przez bnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę niczyjej przychylności pragnę tylko by na tym forum obowiązywał istniejący regulamin

czy to tak trudno zrozumieć ?

Nie zapominaj, że ciebie obowiązuje również netykieta,

czyli

zakaz trollowania i flamingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego już jestem grzeczny :smilies:

z drugiej zaś strony powiedziałbym brzydko- niekulturalnie ale nie powiem

przypomnę w tym momencie morał tej dyskusji :

Morał z tej całej sytuacji jest taki że na forum piwoorg można bezkarnie obrażać innych użytkowników.

to moje trollowanie powstało z sytuacji jaka zaistniała. w przyszłości nie mam zamiaru tego robić bo na tym forum pócz kolesiostwa można i nauczyć się trochę kultury

 

Pozdrawiam szanownego Makarona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elroy
Zrobię, tak jak napisałem wcześniej. Tego typu uwagi już sobie daruj.

chodziło mi o anteksa a nie o ciebie

 

 

przemo70

Ten jeden pan tez pracuje w "gazie" i nie przechwala się że może mieć go za darmo. bnp beczysz jak baba, aż mi Cię żal. Sorry, ale nie wytrzymałem. beer uczciwie płacących piwowarów

to co mam to moja sprawa - taka praca

a ty kegi gdzie zdobywasz, uczciwie kupując ? skąd masz pewność że koleś z allegro to nie paser ?

mam długi jęzor jak ktoś mnie obrazi lub wkurzy, normalnie jestem spokojnym człowiekiem

 

a mnie to nie obchodzi

na tym forum sami szowiniści

beczysz jak baba

ja raczej beczę jak chłop lub baran :smilies:

 

przemo70

 

Czy ty także tym postem mniemasz dalej że mam gaz nielegalnie ?`

Sorry, ale nie wytrzymałem. beer uczciwie płacących piwowarów

PRZECIEŻ WYJAŚNIŁEM ŻE MAM GO LEGALNIE

mało tobie ?

Dla mnie możesz za gaz nie płacić jak masz takie możliwości, wali mnie to, ale po co się tym przechwalasz? i potem jak Ci ktoś napisze ostrzej, to płaczesz w rękaw adminowi że ci przykro. Jeśli chodzi o kegi, to z pewnością jak większość kolegów z forum, kupiłem je nie wiedząc czy to legal czy nie, ale mam to głęboko ....... . Anteks zareagował ostro na Twoje przechwałki i tyle. Zdrówka życzę kolego bnp i więcej luzu ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esencją i największym wyzwaniem dla męskiego ego jest bezwarunkowe wyciągnięcie ręki do drugiej strony konfliktu. Cojones ma tyko ten który potrafi to zrobić, czyli wyciągnąć i również uścisnąć wyciągniętą dłoń, czego wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru wypowiadać się na przedmiotowy temat.

Niemniej jednak muszę poruszyć tak na przyszłość kwestię "techniczną', odnośnie argumentu, że tego typu sprawami winny zajmować się sądy.

 

Abstrahując więc od sytuacji, wypowiedziane słowa, o ile były nieprawdziwe, wypełniają znamiona skatalogowanego przestępstwa zniesławienia. Faktem jest, że można domagać się ochrony w postępowaniu karnym.

Niemniej jednak nie można tracić z pola widzenia faktu, że słowa wypowiedziane zostały na portalu dyskusyjnym, który funkcjonować ma w oparciu o pewne zasady (choć faktem jest, że nie przewiduję one sankcji za popełnione wykroczenie). Dlatego też uważam, że niezależnie od inisjatywy pomawianego w zakresie złożenia ewentualnego doniesienia, winny zostać podjęte działania ze strony administartorów.

Odpowiedzialność za popełniony czyn rozciągać się może na kilka sfer życia. Przytoczyć można choćby, może niezbyt trafnie, ale jasno opisaną, sytuację pracownika, który w ramach wykonywanych obowiązków popełnia przestępstwo. Nie dość, że odpowada on karnie, to dodatkowo liczyć może na represje ze strony pracodawcy, np. w postaci wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemo70

 

luzu mam i to sporo można mnie nazwać prostakiem, głupkiem, debilem, wariatem, głupim chojem - nic się nie stanie,

 

ale paser i złodziej to przesada całkowita przesada

 

przemo ty lubisz jak ciebie nazywają złodziejem ? spływa po tobie jak po kaczce ?

 

podziwiam kolegę

 

 

@Jejski

ja potrafię się przyznać do błędu i przeprosić co nie raz czyniłem na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy- zamknij ten dialog albo ukryj mi mozliwosc widocznosci tego wątku. To forum o piwie a nie skrzywdzilomniezycie.wybaczmi.org

użytkowniku temat jest także dal ciebie jak w przyszłości ciebie obrażę to musi ktoś zareagować chyba że to cię kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały ten wątek o dupe rozbić,trzeba było bnp reagować od razu i osadzić oponenta ostrymi słowami,a nie ciągnąć to jak brazylijski serial.

tym bardziej, jak masz ten gaz legalnie i lubisz się z kimś droczyć to właściwie tą netową napinke miałeś wygraną na stracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały ten wątek o dupe rozbić,trzeba było bnp reagować od razu i osadzić oponenta ostrymi słowami,a nie ciągnąć to jak brazylijski serial.

tym bardziej, jak masz ten gaz legalnie i lubisz się z kimś droczyć to właściwie tą netową napinke miałeś wygraną na stracie.

dobrze gadasz

 

wystarczyłby 1 post moda lub admina o upomnieniu anteksa i by nie było tematu

lub 1 post anteksa i tez by nie było tematu

a tak muszę pisać i pisać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...winny zostać podjęte działania ze strony administartorów.

A jakie to możliwości techniczne mają administratorzy/ moderatorzy tego forum ,których nie ma zwyky użytkownik, a byłby pomocny w rozwiązaniu konfliktu pomiędzy dwoma użytkownikami?

 

Jako moderator mogę zamykać wątki i przenosić wątki (co zresztą zrobiłem), Admin dodatkowo może banować użytkowników. Czyli co? Prosimy Elroya o to by zbanował Anteksa za złamanie regulaminu, a bnp za nagminne łamanie netykiety? No to mnie należy zbanować za łamanie praw autorskich. Do czego to prowadzi? Krótkotrwała satysfakcja pojedynczych osób, a traci cała społeczność piwo.org.

 

Czyli cokolwiek się zrobi, straci na tym piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...winny zostać podjęte działania ze strony administartorów.

A jakie to możliwości techniczne mają administratorzy/ moderatorzy tego forum ' date='których nie ma zwyky użytkownik, a byłby pomocny w rozwiązaniu konfliktu pomiędzy dwoma użytkownikami?

 

Jako moderator mogę zamykać wątki i przenosić wątki (co zresztą zrobiłem), Admin dodatkowo może banować użytkowników. Czyli co? Prosimy Elroya o to by zbanował Anteksa za złamanie regulaminu, a bnp za nagminne łamanie netykiety? No to mnie należy zbanować za łamanie praw autorskich. Do czego to prowadzi? Krótkotrwała satysfakcja pojedynczych osób, a traci cała społeczność piwo.org.

 

Czyli cokolwiek się zrobi, straci na tym piwo.org.[/quote']

traci i będzie traciło w faktycznym stanie rzeczy, kto pisze na innych forach ten wie że takie sytuacje nie miały by miejsca, ja i anteks dostalibyśmy surowe kary.

 

Makaron widzisz sam że nie ma na forum kto respektować regulaminu

O to mi właśnie chodzi by ktoś tego pilnował a nie zamykał wątek.

W przyszłości będą się pojawiały podobne problemy jeżeli admin nic na to nie poradzi.

ja chcę dobrze dla Ciebie i reszty ludzi na tym fajnym forum. Może w dziwny sposób to ukazuję ale o to mi właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie mam zamiaru się ustosunkowywać do żadnego z powyższych postów. Dalsze rozważanie ma charakter czysto teoretyczny, nie odwołuje się do żadnych konkretnych osób.

 

Może, by na przyszłość uniknąć takich sytuacji, wprowadźmy oprócz punktów "reputacji" jeszcze "ostrzeżenia"?

Rozdają je admin i moderatorzy (tak, dobrze myślicie - według własnego zdania i sumienia). Za jedno złamanie regulaminu można dostać jedno ostrzeżenie. Jeśli ktoś w danym czasie przekroczy dopuszczalną ilość (powiedzmy jedno czy dwa w roku) dostaje bana na kolejne 6 miesięcy. Tyle powinno wystarczyć, by zbanowany nabrał rozumu a emocje troszkę opadły. Jeśli znów zacznie fikać - rok bana i tak dalej. Taki system minimalizuje straty dla piwo.org, a jednocześnie jest jasny, przejrzysty i pozwala ukarać tych co obrażają innych, trolli, spamerów czy inne dzieci neo (nie żeby tu były - mówię na przyszłość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie mam zamiaru się ustosunkowywać do żadnego z powyższych postów. Dalsze rozważanie ma charakter czysto teoretyczny, nie odwołuje się do żadnych konkretnych osób.

 

Może, by na przyszłość uniknąć takich sytuacji, wprowadźmy oprócz punktów "reputacji" jeszcze "ostrzeżenia"?

Rozdają je admin i moderatorzy (tak, dobrze myślicie - według własnego zdania i sumienia). Za jedno złamanie regulaminu można dostać jedno ostrzeżenie. Jeśli ktoś w danym czasie przekroczy dopuszczalną ilość (powiedzmy jedno czy dwa w roku) dostaje bana na kolejne 6 miesięcy. Tyle powinno wystarczyć, by zbanowany nabrał rozumu a emocje troszkę opadły. Jeśli znów zacznie fikać - rok bana i tak dalej. Taki system minimalizuje straty dla piwo.org, a jednocześnie jest jasny, przejrzysty i pozwala ukarać tych co obrażają innych, trolli, spamerów czy inne dzieci neo (nie żeby tu były - mówię na przyszłość).

Tylko czy tak naprawdę jest sens tworzenie skomplikowanych reguł dla sytuacji, które zdarzają się raz na 4 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.