Skocz do zawartości

Butle gazowe / napełnianie [Trójmiasto]


Spotter

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend (a dokładnie w sobotę) chcę uwarzyc moją pierwszą zacieraną warkę. Sprzęt już prawie skompletowany (taboret jest, gar jedzie, składniki mam nadzieję, że dzisiaj zostaną wysłane) ale brakuje mi tylko butli z gazem. Wiem już gdzie można kupic butlę i gdzie wymienic na pełną. Ale wiem też, że są (gdzieś) punkty gdzie można swoje butle napełniac. No właśnie... nie podoba mi się za bardzo to, że muszę kupic nowiusienką butlę do gazu a później ją ... wymienic na używaną :beer: Wolałbym tą swoją napełniac. Czy ktoś z trójmiasta i okolic się orientuje, gdzie jest punkt napełniania butli? Na Trójmiasto nic nie znalazłem ;)

Edytowane przez Spotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę niegdzie znaleźc punktu napełniania. Obwdzoniłem już wszystkie firmy z PKT czy z ZUMI i nikt nie napełni mi mojej butli. Wymienic to owszem. Jest to dla mnie totalna bzdura. Tak samo jakbym musiał przyjśc do sklepu ze swoją butelką, by wymienic ją na pełną z piwem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małych butli CO2 się nie wymienia, tylko napełnia :beer: Zwykle wymieniają najmniej 6kg. Ja próbuje wymienić sobie świeżokupioną 1,5kg butle z legalizacją do listopada i wszędzie tylko napełniają, a w niektórych punktach dziwią się w ogóle, że takie butle istnieją :o

Co do propan-butanu- nigdzie Ci legalnie tego nie napełnią. "Turystyczne" do niedawna napełniali w oddziałach Gaspolu, ale tez chyba przestali. Niektóre (zwykle bardziej wiejskie i odludne) stacje z auto-gazem mają odpowiednie przetoczki i napełnią butle- ale trzeba jeździć i pytać.

Edytowane przez mrblaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyczną butle napełnia się samemu z dużej 11kg. Przewód 2 końcówki i jazda.

Z 11 kg tankować można też samochód. Odpowiednia przyłączka i jazda. Przepraktykowane wielokrotnie

jak coś to zapraszam na pw bo mam aktualnie taką do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anteks

legalne czy nie w naszym społeczeństwie i prawie to mało ważne

A czy płaciłbyś podatek ok 1 zł od paliwa jakbyś zbudował silnik na wodę ?

Tak, musiałbyś od 10 l wody zapłacić 10 zł podatku jak byś chciał jeździć na wodzie ;)

Polska to dziwny kraj

 

A czy Ty donosisz na policję jak kolega z pracy lub kuzyn wypił 2 piwa wsiadł do samochodu i pojechał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anteks

legalne czy nie w naszym społeczeństwie i prawie to mało ważne

A czy płaciłbyś podatek ok 1 zł od paliwa jakbyś zbudował silnik na wodę ?

Tak, musiałbyś od 10 l wody zapłacić 10 zł podatku jak byś chciał jeździć na wodzie ;)

Polska to dziwny kraj

 

A czy Ty donosisz na policję jak kolega z pracy lub kuzyn wypił 2 piwa wsiadł do samochodu i pojechał ...

Nie wiem o co Tobie chodzi , ale myśle że ten gaz po prostu kradniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anteks

legalne czy nie w naszym społeczeństwie i prawie to mało ważne

A czy płaciłbyś podatek ok 1 zł od paliwa jakbyś zbudował silnik na wodę ?

Tak' date=' musiałbyś od 10 l wody zapłacić 10 zł podatku jak byś chciał jeździć na wodzie ;)

Polska to dziwny kraj

 

A czy Ty donosisz na policję jak kolega z pracy lub kuzyn wypił 2 piwa wsiadł do samochodu i pojechał ...[/quote']

Nie wiem o co Tobie chodzi , ale myśle że ten gaz po prostu kradniesz ;)

spoko ja tez nie wiedziałem o co tobie chodzi ale teraz już wiem że traktujesz mnie jak złodzieja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anteks

legalne czy nie w naszym społeczeństwie i prawie to mało ważne

A czy płaciłbyś podatek ok 1 zł od paliwa jakbyś zbudował silnik na wodę ?

Tak' date=' musiałbyś od 10 l wody zapłacić 10 zł podatku jak byś chciał jeździć na wodzie ;)

Polska to dziwny kraj

 

A czy Ty donosisz na policję jak kolega z pracy lub kuzyn wypił 2 piwa wsiadł do samochodu i pojechał ...[/quote']

Nie wiem o co Tobie chodzi , ale myśle że ten gaz po prostu kradniesz ;)

spoko ja tez nie wiedziałem o co tobie chodzi ale teraz już wiem że traktujesz mnie jak złodzieja :/

Lub pasera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anteks

 

spadaj buraku

 

nic o mnie nie wiesz a wyzywasz mnie od zakały społeczeństwa

nigdy nic nie napisałem że kradnę lub pomagam w kradzieży

nie wiesz jaką mam pracę i skąd czerpię gaz

przesadziłeś chłopie -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anteks

 

spadaj buraku

 

nic o mnie nie wiesz a wyzywasz mnie od zakały społeczeństwa

nigdy nic nie napisałem że kradnę lub pomagam w kradzieży

nie wiesz jaką mam pracę i skąd czerpię gaz

przesadziłeś chłopie -

nie wiem ;)

ja mam gaz prawie za darmo ;)

Nie wmówisz mi że kupujesz dostajesz gaz za groszę , normalnie butla kosztuje około 50zł . Chyba że to są dla Ciebie grosze - w takim razie przepraszam

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.