Skocz do zawartości

Browar Domowy Kasia&Arek, (#?) Belgian Blond


Rekomendowane odpowiedzi

Browar Domowy Kasia&Arek, #13 Belgian Blond (znalazłem w 'Zapiskach..' nr warki, w nazwie wątku nie można już zmienić/edytować)

 

Piana: wysoka, dosyć trwała, pozostaje jako dywanik i firanka :D

Kolor: bursztynowy

Zapach: owocowo - kwiatowy, w tle delikatny alkohol

Smak: lekko słodki z owocowymi posmakami, na finiszu trochę cierpki z pozostającą goryczką

Wysycenie: dosyć wysokie

Uwagi: dobre piwo, gładko się pije, zupełnie nie czuć tych 16°Blg, choć lekkie zaszumienie :D owszem.

Opisałem jako piwo z: Browar Domowy Kasia&Arek - tak było na etykiecie. Arek, popraw jeśli po przeprowadzkach coś się zmieniło.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam za recenzję. Przyznaje, że zarówno w numeracji jak i w nazwie browaru jest mały burdel. Aczkolwiek już poprawiłem numerację w zapiskach. Poczynając od RISA ( który jeszcze leżakuje głęboko schowany w piwnicy) rozpocząłem numerację zaczynając od nowa czyli nr 1. Wcześniejsze piwa wypite, niema co rozpamiętywać. Co do nazwy: "Domowy browar z Podbeskidzia" czy "Browar Domowy Kasia&Arek" ...na obczyźnie stosuję tą drugą nazwę;)) aczkolwiek w Zapiskach nic nie zmieniam.. kontynuuję wpisy w założonym kiedyś wątku pt Domowy Browar z Podbeskidzia.

Zapraszam piwowarów B. Gorców w odwiedziny do Rzeczki. Można by zorganizować jakiś panel degustacyjny:)

 

pozdrawiam

Arek S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.