Skocz do zawartości

Grifo Heavy Duty - Problem


JakubS

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zauwazylem 'maly' problem z posiadana kapslownica.

Tlok z glowica nie jest zamontowany pod katem prostym w stosunku do postawy kapslownicy

przez co nie mozliwe jest zakapslowanie butelki postawionej na wyznaczonym do tego miejscu.

Za kazdym razem musze kombinowac :/

Z tego co widze nie ma zadnej regulacji i wg. mnie otwory na sruby zostaly po prostu nawiercone

na roznych wysokosciach.

 

Czy ktos z posiadaczy takiej kasplownicy spotkal sie z takim problemem lub ewentualnie doradzi jak to naprostowac?

 

normal_IMAG0082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę na zdjęciu to ten czerwny profil nie jest pod kątem prostym do tych drugich profili. Z tego co widzę nie jest to skręcana, więc albo wygniesz na "siłę", albo zareklamuj, albo roznituj wyrónaj otwory i skręć na śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklamacja moge miec problem bo za koszty przesylki pewnie bym podobna kasplownice gdzies w swojej okolicy dostal.

Wyginac probowalem, ale za slaby jestem bo sie ruszyc nie chciala :/

Bede musial rozkrecic i 'poprawic' otwory a nastepnie skrecic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy za 20 zł kupisz kapslownicę. Ja tam bym wysyłał.

Hmmm ... raczej cos kolo 30-40e. Tanszy transport na trasie irlandia-polska moze byc ciezki do znalezienia :/

Edytowane przez JakubS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was ten czerwony element nie jest mocowany na śruby?

 

Ja na Twoim miejscu bym odkręcił śruby/uciął nity, nawiercił nowe otwory we właściwych miejscach i skręcił. Cała robota zajmie krócej, niż zamawianie kuriera i zrobienie paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was ten czerwony element nie jest mocowany na śruby?

 

Ja na Twoim miejscu bym odkręcił śruby/uciął nity, nawiercił nowe otwory we właściwych miejscach i skręcił. Cała robota zajmie krócej, niż zamawianie kuriera i zrobienie paczki.

Dokladnie to mam zamiar zrobic. Odkrecic sruby i nawiercic nowe otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.