Skocz do zawartości

Elektryczna nabijarka do papierosów w Krakowie


pablokrak

Rekomendowane odpowiedzi

Elektryczna nabijarka służy do własnoręcznej produkcji papierosów . Ja osobiście nie palę , ale mam kilku takich kolesi co chcą taniej dymić. Dzięki za odpowiedzi . Sprawdzę wymienione przez Pepo punkty , a jeśli się nie uda to chyba pozostaje niezastąpiony internet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczna nabijarka służy do własnoręcznej produkcji papierosów . Ja osobiście nie palę , ale mam kilku takich kolesi co chcą taniej dymić. Dzięki za odpowiedzi . Sprawdzę wymienione przez Pepo punkty , a jeśli się nie uda to chyba pozostaje niezastąpiony internet .

A w rączkach to nie łaska? Po co automat i to jeszcze elektryczny. Bierze się bibułę, tytoń i skręca w palcach papierosy. Przy odrobinie wprawy proste. Kiedyś to robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich

 

Długo zastanawiałam się nad kupnem elektrycznej maszynki ale po przeszytaniu postów na tym forum i kilku innych dochodze do jednego wniosku jeżeli ma byc oszczędnie i dobrze to tylko z maszynka ręczną co prawda jest przy niej troche roboty ale sa same korzysci!!!

 

kupuje tytoń za 200 zł za kg na pierwszy rzut oka niby wcale nie tanio ale... za 200 zł w sklepie kupiła bym średniej jakości papierosów tylko 20 paczek a z kilograma tego tytoniu wychodzi mi ponad 40 paczek to można nazwać dużą oszczędnością!!!

 

maszynke kupilam w lidlu za 12 zl gilzy najtańsze 8 zl za 550 szt do tego kilo tytoniu i mam 2 miesiące z głowy a problemy ze spadającym żarem czy porwanymi gilzami są mi zupełnie obce.

 

Pozytywem przy recznej maszynce jest to że po kilku dniowej samodzielnej nauce moje papierosy nie róznią się niczym od tych fabrycznych nie uspępują im niczym ani w wygladzie ani w smaku bo używam już od kilku miesięcy jednego tytoniu route 66 red biore go zawszy od jednego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona!!!

 

kobieta od której go kupuje udzieliła mi kilku dobrych rad jak przechowywać tytoń by nie tracił na jakości podczas długiego przetrzymywania i co sie rzadko zdarza miala race poniewarz zaczełam dużo mniej polić odkąd biore od niej tytoń bo "napalam się" nim i nie tak często sięgam po kolejnego papierosa no chyba że przy piwku ale to wiadomo ;)

 

gdyby ktoś chciał wiedzieć jak dobrze przechowywać tytoń to piszcie na wega68@wp.pl chętnie podziele się swoją wiedzą wkońcu my palacze musimy sie trzymać razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Długo zastanawiałam się nad kupnem elektrycznej maszynki ale po przeszytaniu postów na tym forum i kilku innych dochodze do jednego wniosku jeżeli ma byc oszczędnie i dobrze to tylko z maszynka ręczną co prawda jest przy niej troche roboty ale sa same korzysci!!!

 

kupuje tytoń za 200 zł za kg na pierwszy rzut oka niby wcale nie tanio ale... za 200 zł w sklepie kupiła bym średniej jakości papierosów tylko 20 paczek a z kilograma tego tytoniu wychodzi mi ponad 40 paczek to można nazwać dużą oszczędnością!!!

 

maszynke kupilam w lidlu za 12 zl gilzy najtańsze 8 zl za 550 szt do tego kilo tytoniu i mam 2 miesiące z głowy a problemy ze spadającym żarem czy porwanymi gilzami są mi zupełnie obce.

 

Pozytywem przy recznej maszynce jest to że po kilku dniowej samodzielnej nauce moje papierosy nie róznią się niczym od tych fabrycznych nie uspępują im niczym ani w wygladzie ani w smaku bo używam już od kilku miesięcy jednego tytoniu route 66 red biore go zawszy od jednego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona!!!

 

kobieta od której go kupuje udzieliła mi kilku dobrych rad jak przechowywać tytoń by nie tracił na jakości podczas długiego przetrzymywania i co sie rzadko zdarza miala race poniewarz zaczełam dużo mniej polić odkąd biore od niej tytoń bo "napalam się" nim i nie tak często sięgam po kolejnego papierosa no chyba że przy piwku ale to wiadomo :)

 

gdyby ktoś chciał wiedzieć jak dobrze przechowywać tytoń to piszcie na wega68@wp.pl chętnie podziele się swoją wiedzą wkońcu my palacze musimy sie trzymać razem :)

Fuj .....;) Dziewczyno nie lepiej tym rzucić nie szkoda Ci grosza i zdrowia na to świństwo.

Też byłem tym palaczem ładnych parę lat i dziwię się że dzisiaj młodzież sięga do tego i zaczyna.

Mam dorosłych dwoje dzieci i tak im tłukłem do łebów od małego że nawet nie zaczęli, a sam w tym czasie paliłem.

A tym bardziej teraz szkoda zdrowia i pieniędzy.

 

Ale każdy ma wybór. Fuj :)

 

ps.

A tak w ogóle to chyba nie jest forum o papierosach. :)

Edytowane przez Z_bychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.