Skocz do zawartości

Może ktoś widział, prośba o pomoc, zaginął Czesław Krawczyk


Yanek

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomemu zaginął brat,

 

DRODZY, 2 maja 2011 wyszedł z domu i do tej poru nie odnalazł się mój brat CZESŁAW KRAWCZYK zamieszkały w RUDZIE ŚLĄSKIEJ.

Niżej jego zdjęcie i krótki opis z kroniki policyjnej:

 

 

 

 

 

Rysopis zaginionego Czesława Krawczyka: wzrost 176 cm, waga 95 kg, sylwetka krępa, włosy czarne krótkie, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy małe, przylegające, nos normalny, uzębienie niepełne.

 

Zaginiony w dniu 02 maja 2011 roku około godziny 17:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

 

W chwili zaginięcia Czesław Krawczyk był ubrany w spodnie jeansowe ciemne, kurtkę koloru jasnego z jeansu, bluzę z jasnymi rękawami oraz buty sportowe.

 

Przedmioty posiadane przez zaginionego w chwili zaginięcia: dowód osobisty, prawo jazdy, karty bankomatowe , kartę NFZ oraz telefon komórkowy

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP Ruda Śląska tel. całodobowy +48 32 244 9 255 albo +48 32 244 9 382, lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 i 112.

 

Do chwili obecnej nic nam nie wiadomo o jego miejscu pobytu, stanie zdrowia, czy żyje...

 

Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informacje.

 

Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej ZAGINIENI

ITAKA Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ZAGINIENI

 

 

http://www.nagrzyby.pl/index.php?artname=stories&artmid=content&id=5195

 

edit elroy: przeniosłem, przykleiłem.

_________________

Edytowane przez Yanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.