Skocz do zawartości

Birofilia 2011 - kto się wybiera?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dopiero dzisiaj zobaczyłem, że na koniec będzie KULT! Gdybym to doczytał wcześniej, to prawdopodobnie bym się postarał o poprzesuwanie planów i wybrałbym się do Żywca :tort: Szkoda :beer: Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć tym co jadą udanego festiwalu i super zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zobaczyłem, że na koniec będzie KULT! Gdybym to doczytał wcześniej, to prawdopodobnie bym się postarał o poprzesuwanie planów i wybrałbym się do Żywca :beer: Szkoda :D Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć tym co jadą udanego festiwalu i super zabawy :)

Dla Kultu byś się wybrał, a dla koleżanek i kolegów piwowarów nie? :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa wybiera się w sobotę rano i posiada 1 wolne miejsce?

Ja się wybieram ale dzisiaj popołudniu.

 

Jeżeli ktoś szuka noclegu w Żywcu to okazało się, że na kwaterach na których mam zarezerwowane są wolne dwa pokoje:

- 1 pokój 2-3 osobowy

- 2 pokój do 6 osób.

Odległość od Browaru około 3,5 km.

 

Kontakt:

http://www.zywiec.turystyka-online.pl/pokoje-goscinne,11119.html

Edytowane przez newark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 16 godz. i będzie pełnia szczęścia ;) Trzeba zacząć od mastnego na śniadanie. ;) Wstyd się przyznać jeszcze nie piłem. ;) Coś się pusto zrobiło na forum, aż strach pomyśleć co będzie jutro? Chyba dla podbicia frekwencji na forum zaloguje się z komórki. W przyszłym roku to już powinna być transmisja online, przynajmniej z namiotu piwowarów.

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Impreza z roku na rok nudniejsza. Piwo, piwo wszędzie piwo, dobrze że przywiozłem piersiówkę było czym płukać gardło. Menu takie samo jak w poprzednim roku. Pajda chleba ze smalcem 8 zł, golonka 25. Masakra. Scena muzyczna mniejsza niż przed rokiem i bez telebimu. Pokaz warzenia piwa w wykonaniu Jacka i Żony (przepraszam nie mam pamięci do imion) był jaki był (sam bym pewnie nie zrobił lepiej), gratuluje pomysłu oszołomowi który wpadł na pomysł warzenia RISa. Jeśli się nie mylę pokaz nie został ukończony z powodu kłopotów z filtracja i kończącym się czasem prezentacji.

Komercha, komercha, na każdym kroku. Aleja piw świetna. Ale po festiwalu zadałem sobie sprawę ze to tylko świetny produkt w wysokiej cenie. Nie dziwię się, nie ma nic darmo. Fartuchy mistrzów jeansowe, ciężkie i za duże brak im zwiewności.

 

 

Były oczywiście plusy. Przyjaciele, piwowarzy, pogaduchy. Raczej nie o piwie. Normalnie - o wszystkim. Było wspaniale poznać nowych ludzi. Zarówno ślązaków jak i poznaniaków i krakowiaków - wszystkich. Cieszy zaproszenie na kawę do Krakowa :smilies:

 

ot .......... kilka moich słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.