Skocz do zawartości

Szkło do piwa w Biedronce


Sojer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jaka jakość. Ale za 16,99 za 6 szt. to nie ma co wybrzydzać tylko brać.

Ciekawe tylko czy ta oferta będzie również w małych miejscowościach. Za 2 dni będę przejeżdżał koło Biedronki to sprawdzę.

Dzięki za infomację. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obrazkach wygląda ciekawie' date=' cena jeszcze lepsza. Ja biorę 570 ml na nóżce i może coś jeszcze[/quote']

A one nie są w komplecie?

Rozumiem, że to różne komplety pakowane po 6 sztuk.

6 takich, 6 innych....

Ten 570ml na nóżce też mnie zaciekawił.... jutro po pracy jadę na zakupy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka jakość. Ale za 16' date='99 za 6 szt. to nie ma co wybrzydzać tylko brać.[/quote']

Pewnie wersja towar wycofany a biedronka sprzedaj tanio ale taka kasa to jak za barszcz.

Miałeś z takim czymś do czynienia w Biedronce?

 

Raczej wersja: efekt skali zakupu przez największą sieć sklepów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą sieć sklepów w Polsce a zakupy w Chinach :(

 

P.S. dziś kolega pokazywał mi radyjko z CD, które kupił od znajomego za 40zł, a które przypłyneło z Chin i w porcie kosztowało 20zł. W sklepach będzie po ok. 140zł :(

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Chin... Jak ktoś ma ochotę na hurtowe zakupy (tak pod fracht z Szanghaju do Antwerpii, na przykład), to zapraszam na stronkę http://www.alibaba.com/ - wiele ciekawych rzeczy można sobie kupić, np. paciorki komboloi "original Greek worry beads, hand made in Greece" (oczywiście "in Greece, near Shenzen, mainland China" :P).

 

Szkła do piwa też tam nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce wcale nie musi być zły towar. Kiedyś musiałem kupić 20 słoiczków koncentratu pomidorowego i kupiłem w sklepie po 2,60 (Pudliszki). Chwilę później wszedłem do Biedronki dwie ulice dalej i te same Pudliszki kosztowały 1,90. :o

 

Ale temat jest o szkle do piwa, więc z mojej strony kończę rozważania czy Biedronka jest dla ubogich czy dla wszystkich. :P

 

Swoją drogą faktycznie czosnek z Chin jest tragicznie kiepski. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufle do piwa zakupione- naprawdę polecam. Kufle są zrobione z dość grubego szkła - nie jest to jakaś tandeta ale naprawdę solodnie zrobiony kufel. Co dziwne nie jest produkowany w Chinach- na pudełku jest napisane że pochodzi z Turcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wcale nie jest prawdą, że teraz wszystko "jest z Chin". Paradoksalnie wiele firm przeniosło się z powrotem do Turcji, Bułgarii, Chorwacji.... i Polski :/ Sam znam kilka takich przypadków :/

 

Inna sprawa jest taka, że nie wszystko co z Chin jest tandetne. Teraz mają tam taką technologię, że jak chcesz super jakość, to dostaniesz. Kwestia tego czy za nią zapłacisz :(

 

Crosis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufle do piwa zakupione- naprawdę polecam. Kufle są zrobione z dość grubego szkła - nie jest to jakaś tandeta ale naprawdę solodnie zrobiony kufel. Co dziwne nie jest produkowany w Chinach- na pudełku jest napisane że pochodzi z Turcji.

W jakiej formie są sprzedawane. Pakowane są po 6 identycznych czy mix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufle do piwa zakupione- naprawdę polecam. Kufle są zrobione z dość grubego szkła - nie jest to jakaś tandeta ale naprawdę solodnie zrobiony kufel. Co dziwne nie jest produkowany w Chinach- na pudełku jest napisane że pochodzi z Turcji.

Też kupiłem, potwierdzam, grube szkło (chociaż akurat wolałbym cienkie), raczej solidnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem pokal 0,57l , solidne, dobrze wykonane, za te pieniądze (2,83 zł sztuka) bezkonkurencyjne

Zaraz postaram się przetestować ;)

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.