Skocz do zawartości

Grzechy piwowarskie - nasze spowiedzi


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kazali się wyspowiadać, no to..

 

Od siedmiu już chyba tygodni, od początku maja, nie moge się zebrać za warzenie. Jak już się nawet czas znajdzie - to juz wyszukam sobie na koniec dnia wymowkę, dlaczego sie nie zgarniam do roboty. A główna wymówka to wizyty sasiadów. Trzeba ich zagnać do warzenia.

 

Na skruchę w międzyczasie, uporządkowałem garaż, i w dużej części staje się moją warzelnią, na razie jest uporządkowanym składem skrzynek, magazynem słodów.

 

Niestety nie udała się przeróbka regału na stelaż do systemu grawitacyjnego. Mial byc jakis porządny regał, a taki sobie mi sie trafił. Więc pokuta nie do końca udana. Trzeba bedzie stelaż stawiać od zera.

 

pokutuję

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Fajny wątek, ;) żona mi się dziwnie przygląda, bo się uśmiecham do monitora.

 

Ja jestem tu świeży, znaczy się jak jeszcze nic nie warzyłem, to znaczy że żyję w ciągłym grzechu ?? :D

W zasadzie to nie grzeszysz, bo nie jesteś świadom, no taki poganin z Ciebie trochę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek' date=' ;) żona mi się dziwnie przygląda, bo się uśmiecham do monitora.

 

Ja jestem tu świeży, znaczy się jak jeszcze nic nie warzyłem, to znaczy że żyję w ciągłym grzechu ?? :D[/quote']

W zasadzie to nie grzeszysz, bo nie jesteś świadom, no taki poganin z Ciebie trochę. :D

Taki mały "chrzest" można by mu zrobić.

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek' date=' :) żona mi się dziwnie przygląda, bo się uśmiecham do monitora.

 

Ja jestem tu świeży, znaczy się jak jeszcze nic nie warzyłem, to znaczy że żyję w ciągłym grzechu ?? ;)[/quote']

W zasadzie to nie grzeszysz, bo nie jesteś świadom, no taki poganin z Ciebie trochę. :D

Taki mały "chrzest" można by mu zrobić.

Ja dzisiaj odebrałem wiosło piwowarskie (dzięki elroy, przesyłka po prostu ekspresowa), to jakbym przygrzał z półobrotu, to by było prawie jak pagajem. ;):D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie grzeszysz' date=' bo nie jesteś świadom, no taki poganin z Ciebie trochę. ;)[/quote']

Taki mały "chrzest" można by mu zrobić.

Ja dzisiaj odebrałem wiosło piwowarskie (dzięki elroy, przesyłka po prostu ekspresowa), to jakbym przygrzał z półobrotu, to by było prawie jak pagajem. :D:D;)

Tak też je widziałem, nie moja liga, jak był włożył do gara, to by mi się wszystko bokami wylało ;-)

ale fajnie wyglądają, jak przejdę do ligi kegowej to na pewno sobie sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzest ? praktykowane w wielu religiach rytualne polanie wodą lub zanurzenie w wodzie,

Tu bym zamienił tylko wodę na wiadomo co i taki "chrzest" myślę będzie OK :D:lol::D

 

A do tego wiosła nawiązując, to na zdjęciach wcale nie wygląda na dębowe, raczej bukowe.

Edytowane przez Yanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzest ? praktykowane w wielu religiach rytualne polanie wodą lub zanurzenie w wodzie,

Tu bym zamienił tylko wodę na wiadomo co i taki "chrzest" myślę będzie OK ;):lol::D

 

A do tego wiosła nawiązując, to na zdjęciach wcale nie wygląda na dębowe, raczej bukowe.

Dębowe, dębowe :D

Inicjacja piwowarska powinna nastąpić tylko i wyłącznie długotrwałym czyszczeniem butelek na najbliższe warki :) Oczywiście butelek sąsiada piwowara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to grzech' date='ale nienawidzę robić piwa,ale robie,bo piwa ze sklepu nie rusze .cały proces warzenia jest tak fajny jak kopanie kartofli.[/quote']

Dobre dobre :D Rozweseliłeś mnie pozytywnie z rana :D

No jak widać nie zawsze pasja jest najważniejsza, Ten wypadek wskazuje by mieć czynnik motywacyjny ;-)

Gratuluję samozaparcia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego wiosła nawiązując, to na zdjęciach wcale nie wygląda na dębowe, raczej bukowe.

Tak, niestety kolega Yanek ma rację. Szkoda, że nie miałem możliwości dzisiaj się z nim zobaczyć i osobiście podziękować. No a teraz idę wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Opisy zostały poprawione, a klienci którzy już zakupili, poinformowani o pomyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy moim zdaniem te wiosełka bukowe są nawet lepsze od dębowych, choćby z tego powodu że dąb jest trochę twardszy i przez to bardziej kruchy. Poza tym dąb jest porowaty, i na pewno trudniejszy do mycia.

Edytowane przez Yanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi smakuje piwo pół na pół z Colą... (a teraz nawet z konieczności Lech free z Colą light, bo zero to straszny syf). Za karę na Profesjonaliach straż miejska mnie zaatakowała mandatem :D

Dopiero teraz zauważyłem ten post. Zero jest 1000 razy lepsza od lighta. :rolleyes: W ogóle nie ma porównania. Light tak strasznie daje mydłem, że po prostu masakra, a zero pijam niestety w ilościach zbyt dużych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zero pijam niestety w ilościach zbyt dużych.

To też masz ciężki grzech. Popierasz amerykański imperializm' date=' a piwo domowe Ci już nie smakuje?[/quote']

On w sklepie ją popija razem z Lechem free na zmianę, sam widziałem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zero pijam niestety w ilościach zbyt dużych.

To też masz ciężki grzech. Popierasz amerykański imperializm' date=' [u']a piwo domowe Ci już nie smakuje?[/u]

Skąd ten pomysł??? :mad:

 

Z racji, ze musiałem zwolnić pewien lokal, to kegerator stoi teraz obok stolika z kompem, także nawet nie muszę wstawać z fotela przed monitorem żeby sobie dolać piwa. W środku beczka z Hellem, tym co w Żywcu. Co prawda nieco stracił, ale i tak jest super. :D

 

Na dłuższą metę, tylko kaczki brakuje. :|:|:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odkupiłeś Swoje grzechy, ale z pepsi nie przesadzaj. Z tą kaczą to może usprawnić kegator i dołączyć jedną beczkę na zwroty. :D:|:mad:

 

zapomniałem dopisać, że zwroty nie muszą być schładzane.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.