Skocz do zawartości

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzyzsztofowi Lechowskiemu - skitofowi, który odwalił niesamowitą robotę przy organizacji konkursu.

Oj tak, skitof jest nie do zdarcia: cały dzień nic nie jadł , nic nie pił, raz widziałem zrobił sobie przerwę na 75 sekund,wpadł do restauracji, wypił kawę na stojąco i pobiegł z powrotem.

 

Ale za rok to trzeba będzie zmobilizować więcej ochotników do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również gratulacje dla zwycięzców. W zasadzie dla wszystkich, którym udało się uczestniczyć w tej imprezie. Ja niestety znowu nie zobaczyłem jak wygląda festiwal "na żywo", cóż może w przyszłym roku... Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i oczywiście aktualnego GCH :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła przed medalistami a w szczególności przed browarami SzałPiw i Strzeleckim. Wasze zwycięstwa w dwóch kategoriach każdy powalają na kolana. Taka sytuacja chyba się długo nie powtórzy. Zresztą konkurs został zdominowany przez kilku piwowarów w sposób przytłaczający :lol: .

Duże uznanie dla stosunkowo "młodych" piwowarów : Tomka , Gabi i Bujagera, który zrobił sobie niezły prezent na zbliżające się urodziny. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla GCh2011, także dla wszystkich medalistów konkursu a szczególnie dla Artura z Częstochowy za 2 miejsce w Koelschu. Taki debiut i tak wysoko . BRAWO ! :lol:
Gratulacje dla wszystkich laureatów, szczególnie dla Artura Nabrdalika - naszego kolegi z Bractwa Piwnego z Częstochowy, którego Koelsch był jak dobrze pamiętam 2 lub 3 warką w życiu :)

Dziekujęmy wszystkim za gratulacje. Nie można zapominać o mojej przyszłej małżonce, która razem ze mną warzy piwka.

Edytowane przez Arczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że całe piątkowe popołudnie i wieczór stałam koło Państwa Szała'owych Piwowarów :lol: i NIC NIE SPRÓBOWAŁAM!!!! Piłam wodę!!! Szkoda, że mogłam być w Żywcu tak krótko.

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że całe piątkowe popołudnie i wieczór stałam koło Państwa Szała'owych Piwowarów i NIC NIE SPRÓBOWAŁAM!!!!

Na domiar złego dodam, że w to piątkowe popołudnie serwowaliśmy Kolońskie z kija, to samo które wygrało GCh 2011. Gdybyśmy sami , choć przez chwilę spodziewali się sukcesu, zostawilibyśmy chociaż pół kega, aby wznieść toast po ogłoszeniu wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć' date=' że całe piątkowe popołudnie i wieczór stałam koło Państwa Szała'owych Piwowarów i NIC NIE SPRÓBOWAŁAM!!!![/quote']

Na domiar złego dodam, że w to piątkowe popołudnie serwowaliśmy Kolońskie z kija, to samo które wygrało GCh 2011. Gdybyśmy sami , choć przez chwilę spodziewali się sukcesu, zostawilibyśmy chociaż pół kega, aby wznieść toast po ogłoszeniu wyników.

:o:o:o:o:o

Pocieszam się tym, że chociaż dane mi było wycierać blat ściereczką umaczaną w GCh2011 :beer: Jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek następnym razem jak Ty wygrasz to tak musisz zrobić.

W związku z tym, następnym razem proponuję rozpocząć imprezę od ogłoszenia wyników, żeby było wiadomo co lać i w jakiej kolejności.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat miałem okazje possać :lol: "szałowe" krany i trochę mi żal że zamiast kolońskiego nie uwarzą Złotego Belgijskiego. Ale to już takie moje belgijskie zboczenie. Oby dwa piwa były wybitne.

Przy okazji dziękuje wszystkim za mile spędzone chwile i gratuluję zwycięzcom no i do zobaczenia za rok. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że całe piątkowe popołudnie i wieczór stałam koło Państwa Szała'owych Piwowarów :beer: i NIC NIE SPRÓBOWAŁAM!!!! Piłam wodę!!!

W moim przypadku jest gorzej - spróbowałem i .... skrytykowałem: za słodkie, owocowa (jeżynowa) nuta, za ciężkie.

 

Ale musiałem być wtedy jakoś słabo skoncentrowany, bo jak przeglądałem potem protokoły, to widzę, że w czasie konkursu już tych wad nie wpisałem, i dałem mu 39 punktów. I tak najmniej ze wszystkich sędziów.

Surowy jestem :lol:

 

Co śmieszniejsze, wyczułem tą jeżynową nutkę w innym, gorszym piwie i byłem pewien, że piwo Szałów przepadło, ale miałem zaskoczenie w czasie ogłoszenia wyników.

Edytowane przez coder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze niezmiernie cieszę się, że Kolońskie Janka wygrało. Nie tylko dlatego, że lubię Szałów, ale też dlatego, że może dzięki temu ucięły się przykre dla mnie spekulacje w jaki sposób Grand Champion jest wybierany. Nie ma się co czarować jest to chyba najtrudniejsze do uwarzenia piwo w BBZ, marketingowo też to piwo łatwe nie jest, z nazwą problemy... więc chyba już nikt nie napisze, że GŻ maczała palce w wyborze GCh :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia związanego z tym konkursem dlatego pytam : czy dowiemy się kto dostał się do finałowej 15-stki i jakie zajął miejsce?

Listy wszystkich zgłoszeń oraz finalistów powinny zostać dzisiaj "dowieszone" do komunikatu o medalistach na stronie PSPD.

Do finalistów wysyłane są właśnie okolicznościowe dyplomy.

 

Prace nad "zbiorowym arkuszem ocen", który stanowi wyciąg z indywidualnych arkuszy ocen poszczególnych jurorów zaczną się lada chwila i w ciągu najbliższych 2 tygodni owe arkusze (skan) powinny dotrzeć do zainteresowanych.

 

Wcześniej pewno dotrą skany arkusza eliminacyjnego, dotyczące piw, które do finału się nie zakwalifikowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego dodam, że w to piątkowe popołudnie serwowaliśmy Kolońskie z kija, to samo które wygrało GCh 2011.

Moja opinia była mniej więcej taka: "dobre, ale za dużo treści, powinno być wytrawniejsze, w dodatku mętne i z dziwną ścągającą goryczką". Od razu widać jaki ze mnie znawca :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale. Dziękuję za super imprezę :beer: Gratulacje dla zwycięzców, finalistów i wszystkich uczestników konkursu. Fajnie było poznać nowych piwowarów, spotkać się ze znajomymi i poczuć najlepszą atmosferę na świecie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.