Skocz do zawartości

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W imieniu syna, mojej żony oraz swoim własnym dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Z naszej strony gratulujemy wszystkim laureatom konkursu, a więc Jackowi który tylko o włos przegrał tytuł Grand Championa, Waldkowi Szwedzie, Tomkowi Rogaczewskiemu, Kulemu, Brewers Brothers (Domagalscy), Gabi, Coderowi, Jajecznicy, Szisziemu, Vettisowi i pozostałym, których nie miałem okazji poznać osobiście. Impreza wspaniała, nie muszę dodawać że szczególnie dla nas. Dziękuję wszystkim kolegom za dotrzymywanie towarzystwa mojej żonie w chwilach kiedy z Jankiem byliśmy zajęci obsługą, a więc Josefikowi, Braciom Domagalskim, Upssowi, Wenie, Hasintusowi, Jkocurkowi, Pieronowi (Gosia powiedziała że dzięki niemu kocha Śląsk), LJajecznicy (piękny o niebieskich oczach - powiedziała żona) i wielu innym którzy okazali nam sympatię a ich nicków nie pamiętamy. Dzięki takim ludziom jak Wy, piwowarstwo nabiera szczególnego charakteru; czeka się na na takie imprezy nie po wyróżnienia, a po to aby się spotkać.

Musicie zrozumieć, że cała nasza rodzina jest w szoku po takim sukcesie. Gosia stwierdziła, że "odrobina piwowarstwa lepsza od najlepszego lekarstwa". Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za okazane serce, cieszymy się że smakowało lane przez nas piwo. Janek jest w szoku, więc nie wiem kiedy będzie mógł coś napisać od siebie, myślę jednak że nie wywinie się od tego.

Reasumując, wielkie podziękowania dla organizatorów: Piwiarni Żywieckiej i Grześka Zwierzyny, Browamatora i Ziemka Fałata, PSPD z Andrzejem Sadownikiem na czele, oraz Grupie Żywiec - od WOGOSZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów oraz oczywiście dla nowego Grand Championa :beer:

Ile bym dał, by się zwycięskiego Koelscha napić już teraz, w wakacje gdy jest ciepło, a nie czekać do grudnia :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, Conrad spoko gość, pogadałem chwilkę ale także z Martinem i Andreasem. Pamiętali, że byliśmy u nich. Jeszcze dłuższą chwilkę z Volkerem, świetna polszczyzna i poczucie humoru. :beer::| Volker może zaczniesz coś pisać na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla GCh2011, także dla wszystkich medalistów konkursu a szczególnie dla Artura z Częstochowy za 2 miejsce w Koelschu.

Taki debiut i tak wysoko . BRAWO ! :beer:

 

Z racji tego że był to dla mnie pierwszy żywiecki festiwal na którym byłem to moje wielkie podziękowania dla organizatorów. Teraz już wiem jak wielkim błędem było nie pojawienie się w Żywcu w poprzednich latach :|.

Rewelacyjna atmosfera i piwo w namiocie Piwowarów domowych, mnóstwo osób, które do tej pory znałem jedynie z forum i wreszcie nadażyła się okazja do rozmowy, wymiany piw itd, Fajna "aleja piwna" Po prostu super , super, super ...

Dzięki za to wszystko :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję wszystkim medalistom, a szczególnie Jankowi! To również moje pierwsze Birofilia i dziękuję, że mogłem na własne oczy zobaczyć emocję towarzyszące konkursowi oraz osobiście pogratulować Jankowi i jego tacie! Rzeczywiście była niesamowita atmosfera.

 

Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla osób, z którymi mogłem spędzić ten wieczór (i ciężki poranek :beer:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim obecnym zarówno duchem jak i ciałem, w imieniu swoim własnym jak i syna(Bujagera) oraz męża (Bogdana- "Pedra") chciałabym serdecznie podziękować:

- za niesamowitą zabawę ze "śmietanką"(a raczej pianką :)) towarzyską piwowarstwa domowego

- za wsparcie, trzymane kciuki i gratulacje

- za "nocne Polaków rozmowy"

- za możliwość degustacji niesamowitych "tworów" waszych rąk i browarów domowych

Szczególne podziękowania dla Weny i Reni, za naukę, wiarę i wsparcie od pierwszych kroków browaru domowego "Przedwiośnie".

 

Liczymy że każde następne spotkanie będzie tak pełne dobrej atmosfery, zabawy i doborowego towarzystwa jak to minione.

Wszystkim wygranym składamy serdeczne gratulacje. Wasze zdrowie :):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości zapytam.

Co decydowało w kategorii Viena Lager o pierwszym miejscu, bo ilość punktów za pierwsze i drugie miejsce jest ta sama, czyli 189.

http://www.piwo.org/pliki/2011/06/wyniki2011.png

Suma miejsc u sędziów, patrz regulamin :)

 

Gratulacje dla wszystkich laureatów, a szczególnie dla Janka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla WOGOSZÓW za zdobycie GCH :):lol::) Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu również wielkie gratulacje. Ekipie z EVITY z Josefikiem na czele za towarzystwo po całodniowych ciężkich piwnych bojach :) Kulemu za wspólną podróż, a wszystkim spotkanym piwowarom za miło spędzony czas, na rozmowach przy dobrym piwku :) Do zobaczenia w Żywcu za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek: jeszcze raz gratulacje za GC! :):lol:

Jacek i Janek podwójne złoto - brawo!. :)

Gratulacje również dla pozostałych laureatów!

 

Ech... impreza suuuper, te dwa dni zleciały nie wiadomo kiedy. Mimo, że rozmawiałem z tyloma osobami to i tak mam wrażenie że nie było to z wszystkimi z którymi chciałem pogadać...

Piwa z browarów domowych super. :)

Aleja piw świata również ciekawa - szczególnie sekcja belgijska: zatrzymaliśmy się tam na dłużej... Nie wiem czy nie za długo, bo piwa mocne... :)

Pobudka w niedzielę o 4:20 była ciężkim przeżyciem... Ale Michał dobrze jechał i zdążyliśmy tam gdzie miałem być w niedzielę o 10tej. Dzięki Michale. :)

 

Kilka zdjęć z imprezy wrzuciłem do galerii. Zaraz wrzucę jeszcze parę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wszystkim nagrodzonym, słowa pociechy wszystkim nienagrodzonym :lol:. Wielkie podziękowania wszystkim sędziom i zaangażowanym w organizację - rozmach tej imprezy jest oszałamiający. Grzesiek Zwierzyna z ekipą dokonał czegoś niebywałego. Sam sklep festiwalowy przyprawiał o zawrót głowy, a to była chyba 1/20 wszystkich atrakcji. Na koncercie właściwie nie byłem, bo mi szkoda było rezygnować z rozmów z piwowarami. Wielkie słowa uznania należą się, obok Czesa i jego żony Anny, Krzysztofowi Lechowskiemu - skitofowi, który odwalił niesamowitą robotę przy organizacji konkursu. Poprzeczka z każdym rokiem zawieszona coraz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.