Skocz do zawartości

Koszulki


grzechu_k

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym browarze dość duże zmiany. Zwiększamy wybicie zmieniamy trochę sprzętu itp. Dorobiliśmy się też loga (na razie wstępny projekt, ale jest zrobiony w grafice wektorowej). Jeżeli mamy logo to trzeba je wykorzystać - chcemy zrobić sobie koszulki. I teraz pytanie do Was: czy robiliście dla siebie jakieś koszulki? A może ktoś pracuje w takiej firmie? Chodzi mi o jakąś poleconą firmę. Mile widziane linki do allegro. Priorytetem jest oczywiście jakość, cena jest drugorzędna. Przyznam się, że nie mam na ten temat pojęcia - jaką techniką zrobić nadruk (ma być ok 5szt koszulek w jednym kolorze - duży nadruk na plecach i mały na piersi)? Jakiej firmy wybrać koszulki? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu dobrze sprawdzają sie koszuli "fruit of cośtam" :okey: co do nadruku to kilka metod wypróbowałem żedna na dłuższą metę nie jest trwała, dlatego polecam haft. Moją chyba widziałeś, a jeśli nie to wkrótce zobaczysz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieki temu zamawiałem. folia samoprzylepna wprasowana w koszulkę. Fajnie wyszło, ale trwałość... Hmmm zbyt wiele jej nie nosiłem, więc nie wiem ile wytrzymuje. No i wadą jest to, że odpadają kolory przenikające się. Wszystko idzie warstwowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu dobrze sprawdzają sie koszuli "fruit of cośtam" :okey: co do nadruku to kilka metod wypróbowałem żedna na dłuższą metę nie jest trwała, dlatego polecam haft. Moją chyba widziałeś, a jeśli nie to wkrótce zobaczysz. :)

Wiem wiem fruit of lump :) Haftu nie chcę. Myślałem o dużym logo na plecach + mały nick z przodu - haft jest fajny przy małych nadrukach. A Twoją widziałem na filmie. Na żywo się nie pochwaliłeś.

Wieki temu zamawiałem. folia samoprzylepna wprasowana w koszulkę. Fajnie wyszło, ale trwałość... Hmmm zbyt wiele jej nie nosiłem, więc nie wiem ile wytrzymuje. No i wadą jest to, że odpadają kolory przenikające się. Wszystko idzie warstwowo.

U mnie ma być tylko jeden kolor więc jeden problem mniej. Mam jedną koszulkę robioną na zamówienie jakościowo jest super, ale nie mam kontaktu z osobą która mi ją organizowała. Ten nadruk w dotyku jest trochę gumowy, ale nie mam pojęcia jaką to techniką było robione. Wytrzymuje dość długo, chociaż nie noszę tej koszulki wyjątkowo często. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nadruk w dotyku jest trochę gumowy, ale nie mam pojęcia jaką to techniką było robione. Wytrzymuje dość długo, chociaż nie noszę tej koszulki wyjątkowo często. Dzięki za pomoc.

To pewnie termotransfer, jak jest dobrze wykonany przetrzyma długo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele razy korzystałem z usług tej firmy:

http://www.nadruki.pl/

i byłem bardzo zadowolony.

 

Jak nadruk ma być wielokolorowy to się zaczynają schody, bo wtedy trzeba robić (albo oni tak robią, ale inna firma w której kiedyś coś 2 razy zamawiałem robiła gorzej) taki jakby lekko gumowany obrazek. Więc najlepiej chyba jednokolorowy, bo wtedy robią matrycę (chyba sitodruk) i jest elegancko.

 

Trwałość mają niezłą.

 

A wybór tam jest duży. Dobre jakościowo wg mnie są np. koszulki Promostar.

 

 

PS. Nie mam nic wspólnego z tą firmą. :beer:

Po prostu jestem zadowolony z ich usług.

Pytanie czy będą chcieli robić 5 szt. Ja zazwyczaj zamawiałem między 50 a 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji, że temat jest mi bliski bo przacuję w zakładzie poligraficznym. Proponuję dwa sposoby

 

1. Skorzystaj z usług firmy www.thermopatch.pl. Nie są tani ale byłem w tym roku na tagrach w poznaniu i widziałem ich wyroby. Powiem tak. Sporo już widziałem i są naprawdę bardzo dobre (a ja już trochę widziałem i jestem wybredny:D)

 

2. Domowy sposób. To poprostu skorzystaj z usług wycinania ploterem na folii. Naklej to na koszulkę i wyjmij te elementy z folii które mają zostać pokryte farbą. Następnie wałkiem nanieś farbę (doskonale nadaje się do tego farba lateksowa którą dorobisz w każdym markecie typu obi, praktiker)

 

 

Jak napisałeś ma być to jeden kolor więc bardzo łatwo można wykonać to przy użyciu sitodruku. Większość firm mająca w ofercie sitodruk jest w stanie wykonać taką koszulkę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ze 3 lata temu zamawiałem koszulki dla studentów na swoim kierunku: duża grafika z przodu, napis z tyłu, logo uczelni na rękawach. Zdecydowaliśmy się na sitodruk i choć sam druk nie wyszedł za dużo, to przygotowanie matrycy na sitodruk swoje kosztowało. Nie sądzę, żebyście robili 100+ koszulek browaru, a na mniejsze ilości cena jednostkowa jest spora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 3 lata temu zamawiałem koszulki dla studentów na swoim kierunku: duża grafika z przodu, napis z tyłu, logo uczelni na rękawach. Zdecydowaliśmy się na sitodruk i choć sam druk nie wyszedł za dużo, to przygotowanie matrycy na sitodruk swoje kosztowało. Nie sądzę, żebyście robili 100+ koszulek browaru, a na mniejsze ilości cena jednostkowa jest spora...

 

Przy tej grafice jak wyżejhaft na koszulce około 10-11 zł ( 18 cm w podstawie ) , na czapce około 7 zł. + oczywiście koszulki/czapki np. http://wino.org.pl/f...d.php?tid=29919 koszulki naprawdę dobre. Na sąsiednim forum jak robiłem były koszulki Stedman typu ST2100 gdzie koszulka kosztowała około 10 zł + haft około 7 zł w sumie ( grafika 7x7 ), Więc chyba nie tak źle.

 

Co do ilości ostania akcja miała około 250 szt. haftów na koszulkach/czapeczkach.

post-3110-0-43353300-1371270892_thumb.jpg

Edytowane przez elofura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.